Ліга Європи без сенсації. Челсі безжально б’є Динамо у Лондоні

Олександр Хацкевич із переможного складу матчу проти Десни змінив лише травмованого Соля.

Без тактичної несподіванки грати з командою, яка постійно бореться за найвищі місця в АПЛ, дуже важко. Всю важкість Динамо відчуло у першій половині матчу – лише на 21 хвилині киянам вдалося перейти центр поля більшістю гравців команди, а до того українцям в окопах доводилося відбиватися від хвильових атак аристократів.

Челсі начисто переграло гостей у центрі поля і заслужено (хоч і трохи дивно) відкрило рахунок. Педро віддав на Жиру, той зіграв стовби і п’ятою покотив поміж ніг опоненту (Шабанову) на Педро, котрий набігав. Іспанець в дотик пробив поміж ніг Денисові Бойку: 1:0 – і багато запитань до гравців Динамо.

До перерви Педро міг оформлювати хет-трик! Бойко рятував, як міг – після удару Педро з 10 метрів, після виходу віч-на-віч. Для української команди воротар став справжнім героєм першої 45-хвилинки.

Щодо гри в атаці, то тут у Динамо була лише одна хороша атака. Шапаренко розігнав швидкий наступ, віддав на Кенджору, який подавав у штрафний майданчик – невеликий рикошет і лише кутовий… Лише, бо якби була VAR, то кияни б мали пробивати пенальті, адже після подачі поляка м’яч влучив у руку захисника Челсі, але арбітр цього не помітив.

У другому таймі Динамо набралося нахабності і частіше почало переходити центр поля. Лідерство намагався на себе взяти Шапаренко, але самотужки переграти всю команду нереально.

Челсі заспокоїло гру і провело заміни, щоб освіжити свою атаку. Заміна від Саррі спрацювала майже миттєво. Лофтус-Чік вийшов на поле, заробив штрафний, який бездоганно виконав Вілліан – 2:0. Екс-гравець Шахтаря перекинув стінку, до якої у Дениса Бойко було багато претензій, аже хтось із гравців (Сидорчук) не підстрибнув, як того хотів голкіпер.

Динамо заграло, але часу на гол залишалося дуже мало (хвилини три без доданого арбітром). Шапаренко не дістав м’яч по центру, змарнувавши ледь не першу справді чисту і дуже перспективну спробу забити у ворота господарів. Поки кияни ходили в наступ, аристократи взяли їх у полон. Класна контратака Челсі завершилася ударом Хадсона-Одої повз Дениса Бойка (голкіпер, мабуть, єдиний в Динамо, до кого цього вечора не має бути великих претензій) – 3:0.

Челсі легко переграє перелякане Динамо. Кияни, видалося, поступилися ще до того, як вийшли на прекрасний газон Стемфорт Бридж. Прощавай, Ліго Європи?