Ліга Європи. Динамо заСОЛило Олімпіакос

Гол Соля і бездоганна гра Дениса Бойка – рецепт успіху Динамо у матчі з Олімпіакосом.

Олександр Хацкевич не став експериментувати на матч-відповідь з Олімпіакосом і випустив тих самих 11 гравців, що зіграли в Греції 2:2.

Стартовий склад FC Dynamo Kyiv🔥Ті самі 11 бійців, які грали у Греції❗️Найсильніший склад від Хацкевича❓

Опубліковано FootballHub Четвер, 21 лютого 2019 р.

Вболівальники гаряче зустріли своїх гравців.

Фото FootballHub

І гаряче було не тільки на трибунах, а й на полі. На жаль емоції футболісти спрямовували на порушення правил, а у такій грі греки відчувають себе, як риба у воді. Першій 30 хвилин матчу минули в боротьбі за ініціативу. Команди швидко переходили центр поля, але до справжнього загострення справа не доходила.

Динамівці перші зрозуміли, що така гра не на їхню користь і взяли м’яч під свій контроль. Двох хвилин вистачило, щоби організувати гол! Тривала атака завершилася прострілом Миколенка у штрафний майданчик, де найспритнішим виявився Соль. Іспанець вискочив на ближню стійку і в один дотик відправив м’яч у ближній кут воріт Олімпіакоса – 1:0!

Фото ФК Динамо

Динамо знайшло свій ритм. Кияни трохи зменшили швидкість, але додали точність і думку. І моменти одразу з’явилися. Шепелєв бив після хорошої комбінації і пасу від Кенджори  – вище воріт. А згодом Миколенко, який весь тайм не давав спокою своєму опоненту Торосідісу, зробив черговий хороший простріл – захисники на мить випередили Вербича. Хоча всі ці моменти – ніщо, у порівнянні з нагодою Соля у компенсований арбітром до першого тайму час. Циганков виконав кутовий, Миколенко скинув на дальню стійку, де самотній Соль розстрілював ворота Олімпіакоса – воротар Жозе Са удар іспанця з близької відстані потягнув.

Другий тайм розпочався із моменту Олімпіакоса. Торосідіс м’яко подав на дальню стійку, де Масурас, відірвавшись від Кенджори вдарив – поруч із стійкою воріт Бойка.

Динамо відповіло ударом від Миколенка. Позиція у лівого захисника киян була перспективною, але надмірне бажання вилилося у занадто сильний і невлучний постріл українця.

Масурас серйозно посилив гру. Грек міг зрівнювати рахунок на 65 хвилині. Гравець гостей хитнув Бурду і пробив з-під захисника, невеличкий рикошет і класний сейв у виконанні Дениса Бойка!

Знову рятувати довелося Бойку команду на 73 хвилині після удару Хассана. Єгиптянин в дотик перепляв м’яч у ворота, але реакція голкіпера Динамо врятувала киян від гола.

Останній шанс Олімпіакоса у матчі вирвати бодай нічию мав Герреро. Вихід віч-на-віч з воротарем Динамо знову завершився на користь стража воріт київської команди.

1:0. Мінімальна перемога українського клубу, який залишився єдиним представником України у єврокубках!