Ліга Європи. Екссуперник Динамо шокує безхарактерний Арсенал, а Рома Фонсеки гримнула дверима. ВІДЕО

Манчестер Юнайтед та Вільярреал стали тріумфаторами півфіналів!

Рома – Манчестер Юнайтед

Прокляття манчестерського поєдинку з Юнайтед підкосило Рому поки ще Паулу Фонсеки (по завершенню сезону вовків очолить Жозе Моурніью) і у римському поєдинку півфінальної стадії Ліги Європи.

Господарі через травму втратили у першій половині зустрічі Смоллінга, якого змінив Дарбо, і згодом пропустили. Фред вивів Кавані віч-на-віч з Міранте і уругвайський форвард не змарнував свій супершанс – 0:1.

До перерви за Рому міг відповісти Генріх Мхітарян, але ексгравець Шахтаря свою дуель Де Геа програв.

Свої м’ячі римляни забили вже після перерви. На 57 хвилині Мхітарян подав на Педро, іспанець злету прострілив на дальню стійку воріт гостей, де ніким не прикритий Джеко головою переправив м’яч у сітку воріт Манчестер Юнайтед – 1:1.

Другий гол прийшов майже одразу. За 3 хвилини Фред пішов у необдуманий обіграш біля власного штрафного майданчика. Пеллегріні м’яч з-під ніг бразильця вибив, а Крістанте без роздумів пробив. М’яч влетів точно у кут воріт Де Геа – 2:1.

Манчестер поплив і ледь не пустив утретє! Джеко, Педро і Мхітарян упродовж хвилини змарнували три супернагоди. І в усіх випадках героєм команди Сульшера був Де Геа, який не без удачі відбив усі удари суперників.

Рома свої шанси змарнувала і поплатилася. Знову невдача з травмами (Сантон отримав ушкодження)… Але не встиг Фонсека провести заміну, як Ман Юнайтед зрівняв рахунок. Фернандеш подав у штрафний майданчик на Кавані, а той легким кивком голови переправив м’яч у сітку воріт Міранте – 2:2.

Багатостраждальна Рома на характері свою перемогу все ж вирвала. 19-річний поляк Залевський у своєму дебютному матчі за римлян (у Серії А юний гравець ще не виходив) ударом злету забив третій м’яч господарів у матчі. Гол стався завдяки рикошету від Теллеса, який дезорієнтував голкіпера Манчестера – 3:2!

Рома виграє, але все одно розгромно вилітає від Манчестера, який буде явним фаворитом фіналу!

Арсенал – Вільярреал

У паралельній зустрічі інтрига була жива після мінімальної перемоги Вільярреала в Іспанії. Команда Унаї Емері мала перевагу над Арсеналом, тому у Лондоні обрала обережну тактику на гру.

За весь перший тайм варто згадати лише один по-справжньому небезпечний момент – удар Обамеянга. М’яч після спроби габонця зачепив стійку воріт Рульї і полетів за межі поля.

Після перерви гра біля воріт обох команд ожила. Сміт-Роу перекинув Рульї і ворота Вільрреала після невдалого вибивання голкіпера гостей.

Безсилим був Рульї на 79 хвилині, коли Обамеянг пробивав після навісу Бельєріна – м’яч влучив у стійку!

Артета змінив Обамеянга на Ляказетта, але характеру в атаці це не додало. Вільярреал вистояв у Лондоні і вийшов до фіналу Ліги Європи! Головний матч турніру відбудеться 26 травня у Гданську.