Ліга Європи. Громов + 1. Зоря не без пригод перемагає Будучность

Євросезон для України розпочала Зоря!

Цьогоріч міжсезоння для Зорі пройшло не так, як завжди. Після завершення сезону з команди пішов багаторічний тренер і уособлення багатьох успіхів команди – Юрій Вернидуб. На місце Вернидуба прийшов відомий своєю кар’єрою у Бундеслізі Віктор Скрипник.

Новий тренер запросив групу нових футболістів (особливо цікавим видається підписання Владлена Юрченка), але кістяк у команди залишився той, що і раніше (за винятком Караваєва, який перейшов до Динамо). Та і завдання у Зорі ті ж самі – вихід до групи Ліги Європи і боротьба за медалі УПЛ.

Новий сезон оновленої Зорі розпочався із виїзного поєдинку з Будучностю, яка є найтитулованішим клубом Чорногорії. У Подгориці у старті луганців вийшли такі гравці:

Луганці починають шлях до Ліги Європи😍На перший офіційний матч під керівництвом Віктора Скрипника FC Zorya Luhansk вийде у такому складі👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 25 липня 2019 р.

Перший небезпечний момент у матчі створила Зоря вже на 5 хвилині. Хомченовський з флангу прострілив у центр штрафного майданчика, де захисники Будучності спочатку не дали пробити Будківському, а потім і Громову. Як показав повтор, захисник чорногорців Мілич у підкаті зачепив Громова і зовсім не зіграв в м’яч, але італійський арбітр Массіміліано Іратті з невідомих причин пенальті у ворота господарів не призначив.

Громов не засмутився і за 10 хвилин зробив свою справу – забив м’яч. Хомченовський пройшов флангом і віддав на хід Михайличенку, який прострілив точно у центр штрафного майданчика господарів, де найспритнішим виявився Громов. Удар в дотик, мінімальний рикошет і м’яч у сітці воріт Будучності, 0:1.

Не встигли українські вболівальники відсвяткувати перший європейський гол України у новому сезоні, а Громов знову потрапив у обійми партнерів. Будківський пішов до останнього і, запресингувавши голкіпера, відпасував на Артема, якому залишалося влучити вже у порожні ворота – 0:2!

Чорногорці могли відповісти з небезпечного стандарту. Больєвич виконував штрафний на техніку, але, перекинувши стінку, переграти Шевченка не зміг – голкіпер Зорі кулаками вибив м’яч на кутовий.

До перерви пару нагод втратив Будківський. Форвард Зорі не зумів скористатися класним пасом від Громова у декількох метрах від воріт. А на 44 хвилині Пилипу забракло влучності – м’яч після удару нападника з навісу Михайличенка пройшов поруч зі стійкою воріт Будучності.

У другому таймі господарям пощастило. Кутовий Будучності завершився ударом Перовича з гострого кута. М’яч не летів у ворота, але на його шляху опинився Чеберко, від якого м’яч відскочив у ворота Зорі – 1:2.

Активність луганців помітно знизилася у другій половині матчу, що стало сигналом для Віктора Скрипника. Тренер Зорі розібрався і зробив необхідні заміни, які результативно зіграли. Кочергін забрав м’яч у суперника і запустив флангом Луньова. Максим утік від опонента і викотив у штрафний майданчик на вільного Арвеладзе – удар грузина не залишив голкіперу Будучності шансів, 1:3!

Могли чорногорці ще раз упіймати птаху щастя за хвоста, але удар Міїча прийняв на себе каркас воріт Шевченка. Гравці Будучності апелювали до арбітра, але, як показав повтор, італійський рефері резонно не зважав на апеляції, адже м’яч після удару в поперечку відскочив у поле.

Зоря з перемоги дебютує під керівництвом Віктора Скрипника. Гра-відповідь – за тиждень у Запоріжжі.