Ліга Європи. Інтер затоптав Баєр і став можливим суперником Шахтаря, а Манчестер похвилював фанатів

Донецький Шахтар дізнався можливого суперника по півфіналу.

У Дюссельдорфі і Кельні зіграли два перші чвертьфінали Ліги Європи.

Перший тайм був цікавішим для тих телеглядачів, які обрали поєдинок Інтер – Баєр. Міланський клуб дуже солідно провів першу половину гри, бо на 21 хвилині рахунок був 2:0 на користь номінальних господарів. Барелла класним ударом шведою відкрив рахунок, а Лукаку перевагу італійців подвоїв. Протиснувши Тапсоба, пробив, уже лежачи на газоні, повз Лукаша Градецького.

Майже одразу після забитого м’яча потужного нападника Інтера своїм голом відповів лідер Фармацевтів Кай Гаверц. Головний талант Баєра скористався пасом Фолланда, пробивши із меж штрафного майданчика поміж ніг Хандановичу – 2:1.

У Кельні Манчестер Юнайтед вперся у грамотний Копенгаген. До перерви підопічні Сульшера засмутили скандинавців лише голом Грінвуда, але засмутили ненадовго, бо арбітр взяття воріт Копенгагена скасував через положення поза грою в момент пасу від Рашфорда.

Після перерви в обох матчах забитих м’ячів не було, а це означає, що міланський Інтер став першим півфіналістом Ліги Європи, а Манчестеру Юнайтед з Копенгагеном довелося визначити сильнішого в екстратаймах.

Англійський гранд свого щастя дочекався на 95 хвилині. Мата, який з’явився на полі на додаткові 30 хвилин, у штрафному майданчику відпасував на Марсьяля, якого завалив Б’єллан – пенальті. Одинадцятиметровий холоднокровно реалізував Фернандеш, який переграв фантастичного цього вечора Йонссона – 1:0!

Цей гол вивів команду Сульшера до півфіналу євротурніру!