Ліга Європи. Манчестер забиває лише з пенальті, а Севілья карає захист англійців

У півфіналі другого за силою євротурніру зійшлися Севілья та Манчестер Юнайтед.

Команда Сульшера вже на початку зустрічі вийшла вперед. Манчестерці заробили право пробивати одинадцятиметровий удар, коли Дієго Карлос в підкаті зачепив Рашфорда (цікаво, що контакт відбувся вже після удару англійця). Фелікс Брих розібрався тільки після ВАРу. Пенальті ударом під поперечку воріт Буну реалізував Фернандеш – 0:1.

Севілья відповіла своїм козирем на 25 хвилині. Ривок реактивного Регілона за спину Ван-Біссаки завершився класним пасом на дальню стійку воріт Манчестер Юнайтед, куди на удар прибіг Сусо. Постріл іспанця в ближній кут Де Хеа не відбив – 1:1.

До перерви свою майстерність показав Буну. 29-річний голкіпер Севільї з ударами Рашфорда і Фернандеша впорався на відмінно.

Другий тайм розпочався із подвигів воротаря номінальних господарів. Буну потягнув удар упритул від Марсьяля, який з декількох метрів пробивав по воротах Севільї.

Іспанці притиснулися до своїх воріт, що дало Манчестеру нагоду створити ще декілька супершансів. Марсьяль упродовж однієї хвилини двічі виходив віч-на-віч із Буну. У першому випадку голкіпер ногою відбив удар нападника Червоних Дияволів, а у другому тією ж частиною тіла вибив м’яч з-під ніг француза.

Photo by Martin Meissner/Pool via Getty Images

Господарі тиск від Юнайтед витримали, гру вирівняли і забили! На 78 хвилині захисники Манчестера заснули, прогавивши подачу від Наваса і удар Де Йонга з меж воротарського майданчика – 2:1.

Севілья завдяки героїзму голкіпера і хорошій реалізації виходить до фіналу Ліги Європи. Суперник іспанців визначиться у поєдинку Шахтаря з Інтером.