Ліга Європи. Рому Фонсеки принижують в Манчестері, а Вільярреал дивує Арсенал. ВІДЕО

Ромі перед матчем з Манчестер Юнайтед недарма згадували катастрофічну поразку 1:7. Її римська команда зазнала на Олд Траффорд 14 років тому

Манчестер Юнайтед – Рома

Паулу Фонсека зі стартового свистка манчестерського матчу обдумував проблеми своєї команди. Вони посипалися на голову наставника вовків вже на 5 хвилині, коли Верету зазнав ушкодження.

Травмованого півзахисника гостей змінив Вільяр, і вже з ним на полі римляни пропустили. На 9 хвилині гравці Юнайтед організували класну триходівку. Її після зусиль Погба та Кавані точним ударом повз Лопеса завершив Фернандеш – 1:0.

Сумували гравці Роми недовго. Вже на 15 хвилині той же Погба відзначився ще раз, але зі знаком мінус. Француз необачно зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Арбітр Карлос Дель Серро Гранде вказав на одинадцятиметрову позначку. Пеллегріні пробив потужно в кут, Де Геа, хоч і вгадав напрямок польоту м’яча, свою команду не врятував – 1:1.

Манчестер Юнайтед такий результат явно не влаштовував. Тож підопічні Сульшера пішли забивати. В одній із атак Пау Лопес після сейву невдало приземлився – травма і друга вимушена заміна для команди Фонсеки!

Проблеми римлян згуртували команду з Італії, яка упіймала небездоганний захист господарів на помилці. Мхітарян віддав розрізну предачу на Пеллегріні, а той прострілив у воротарський майданчик, де найспритнішим виявився Едін Джеко – 1:2!

Завершили першу половину гості все ж з негативом. Спінаццола травмувався і його на полі змінив Бруно Перес – третя вимушена заміна за тайм.

Кавані перед перервою суперника пробачив, змарнувавши вихід віч-на-віч з Антоніо Міранте.

Нокаут гостей у другому таймі

Виправився уругвайський форвард на 48 хвилині. Фернандеш відпасував своєму нападнику у штрафний майданчик Роми, а той першим же дотиком пробив у дев’ятку воріт римлян – 2:2!

Кавані продовжив свій успішний вечір на 64 хвилині. Ван-Біссака пробив по воротах Роми, Міранте відбив перед собою – Кавані був першим на добиванні – 3:2.

Жахливий вечір продовжився для римлян призначеним пенальті у ворота Міранте на 71 хвилині. Смоллінг зачепив Кавані, який вже пропустив м’яч. І Карлос Дель Серро Гранде вказав на одинадцятиметрову позначку. Бруну Фернандеш не залишив шансів голкіперу гостей – 4:2!

За 3 хвилини побиття продовжив Поль Погба. Фернандеш (знову він) подав у штрафний майданчик, а французький півзахисник ударом головою довів рахунок до розгромного – 5:2!

Довершив знущання Мейсон Грінвуд. Молодий талант Манчестер Юнайтед після пасу Едінсона Кавані увірвався у штрафний майданчик Роми і пробив – Міранте не врятував – 6:2.

Підопічні Сульшера за тайм відвантажили у ворота змучених травмами римлян п’ять м’ячів. Схоже, що перший фіналіст Ліги Європи визначився.

Вільярреал – Арсенал

В Іспанії Вільярреал зумів здивувати лондонський Арсенал. Підопічні Артети провели жахливий перший тайм, в якому господарі двічі засмутили Бернда Лено. Вже на 5 хвилині Трігерос скористався проривом Чуквуезе і пробив у дальній кут воріт гостей – 1:0.

Збільшив перевагу Вільярреала на 29 хвилині капітан жовтої субмарини Рауль Альбіоль (той самий, що забив у ворота Динамо в Києві). 35-річний захисник скористався недбалістю Граніта Джаки, який завмер на дальній стійці власних воріт і не зреагував на скидання Морено. З близької відстані мегадосвідчений оборонець переправив м’яч у сітку – 2:0.

Після перерви справи у команди Артети мали погіршитися через вилучення Себальйоса (іспанець необрежно зіграв у центрі поля і отримав другу жовту картку). Проте гра у меншості активізувала гостей і свій м’яч вони забили. Трігерос порушив правила у власному штарфному майданчику, а Ніколя Пепе пенальті реалізував – 2:1.

Міг лондонців на останній хвилині врятував Обамеянг, але удар форварда Арсенала Рульї потягнув. Емері перемагає свою екскоманду, але для загального успіху треба ще вдало зіграти в Англії.