Ліга Європи: Шахтар приборкує Вовків із Вольфсбурга

Донецький Шахтар в 1/8 фіналу Ліги Європи завітав у Німеччину до Вольфсбурга.

Команди вийшли на Фольксваген-Арену у найсильніших складах, але Луїш Каштру все таки трохи здивував. Португальський тренер Гірників залишив у запасі Марлоса і випустив Тете, а травмованого Степаненка прогнозовано замінив Маркос Антоніо:

Марлос і Коноплянка на заміні, а Тете з Коваленко в основі😯Стартові склади команд у матчі Вольфсбург – Шахтар👇🏻

Опубліковано FootballHub Четвер, 12 березня 2020 р.

Матч перед порожніми трибунами (через загрозу коронавірусу у Європі переносять поєдинки, або проводять без глядачів) розпочався для Шахтаря дуже вдало. Вже на 13 хвилині донецька команда повела в рахунку. Ісмаїлі навісив у штрафний майданчик, Брукс не зумів перервати політ м’яча, а лише зробив зручний для Мораєса відскок. Нападник збірної України зорієнтувався і головою з декількох метрів пробив над руками Кастеелса – 1:0.

Photo by Handout/VfL Wolfsburg via Getty Images

Шоковані господарі не розуміли, що відбувається, а Шахтар продовжив атакувати Вольфсбург, наче це Ворскла. На 22 хвилині гості отримали шанс збільшити свою перевагу. Арнольд рукою зіграв у власному штрафному майданчику і арбітр зустрічі Дамір Скоміна після відеоперегляду вказав на одинадцятиметрову позначку. Виконувати пенальті взявся Коваленко, який пробив у правий від себе кут – пробив слабко і Кастеелс зумів намертво забрати м’яч.

Підопічні Каштру контролювали гру і здавалося, що саме вони ближче до забитого м’яча, але перша більш-менш непогана атака Вольфсбурга (на останніх хвилинах тайму) могла закінчитися голом. Брекало наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, Кривцов спробу атакувального гравця намагався заблокувати і від захисника м’яч полетів у руку Матвієнку. Скоміна був послідовний і після відеоперегляду вказав на пенальті. Вегхорст взявся виконувати одинадцятиметровий удар і схибив. У нападника Вовків поїхала опорна нога і в момент удару він впав, запустивши м’яч вище воріт.

Вольфсбург переосмислив свою погану гру у першій половині і зі старту другого тайму спробував вирівняти становище – вийшло миттєво! На 48 хвилині Брекало подав з кутового, Матвієнко програв боротьбу Бруксу, який головою відправив м’яч у сітку воріт Пятова – 1:1.

Гірники пропустили і якийсь час ініціатива перебувала на боці господарів, але своє слово українська команда сказалазгодом. На 73 хвилині Алан Патрік заробив небезпечний штрафний і сам взявся його виконувати. М’яч після удару бразильця летів у самісіньку дев’ятку воріт Кастеелса, але голкіпер у дивовивжному стрибку зміг перевести ігровий снаряд у поперечку власних воріт. На щастя для Шахтаря першим на добиванні опинився Маркос Антоніо, який головою пробив у порожній кут воріт Вольфсбурга – 1:2!

На останній хвилині Гінчек міг зрівняти рахунок, але удар нападника вийшов неточним.

Шахтар впевнено перемагає серйозну команду, показавши кращий футбол і отримавши заслужений результат! Гірники за крок до 1/4 Ліги Європи.