Автор Богдан Мушта

У Запоріжжі Зоря Віктора Скрипника спробує закріпити успіх, здобутий у першому матчі з чорногорською Будучностю.

Виїзна перемога 3:1 дає змогу почуватися розкутіше, але водночас відповідально.
Дивись і дізнайся більше про підготовку до гри-відповіді другого відбірного раунду Ліги Європи.

До матчу-відповіді з Будучностю команду готував старший тренер Веселін Атанасов. Віктор Скрипник їздив до Німеччини оновлювати тренерську ліцензію, але на поєдинок має повернутися.

У першому матчі Зоря цілком переграла чорногорців за грою, але Будучность створювала небезпеку через стандарти. Помічник Скрипника Веселін Атанасов сказав, що команда зробила висновки з поєдинку.

Веселін Атанасов, старший тренер Зорі

Ми помітили, що у суперника було дуже багато моментів після стандартів. Ми це аналізуємо і намагаємося виправляти щогри. Спробуємо і у майбутньому матчі не робити помилок і адекватно протидіяти сильній у цьому компоненті команді Будучность.

Бранко Брнович, головний тренер Будучності, зауважив, що попри поразку у першому матчі у його команді гарна атмосфера і він певен, що Будучность переможе Зорю.

Бранко Брнович, головний тренер Будучності

Я впевнений, що у другому матчі ми не програємо. Нас навіть задовольнить перемога з рахунком 2:1 (яка не дозволить продовжити боротьбу – прим. ред). Нам немає чого втрачати.

Він знає, що Зоря відправляла своїх людей стежити за їхніми матчами. Тому спробує зіграти інакше, аніж у Чорногорії.

Бранко Брнович, головний тренер Будучності

Ми знаємо, що скаути Зорі переглядали наші матчі. Але ми не будемо робити кардинальних змін у тактиці.

У перші 15 хвилин матчу у Подгориці Будучность пропустила два м’ячі, а Зоря їх просто задавила. Сама гра стала найгіршою, за словами Брновича. Але тут такого чорногорці не допустять.

Бранко Брнович, головний тренер Будучності

У першому матчі стартові 15 хвилин ми грали близько до власних воріт і часто помилялися. Ми знаєме, що Зоря – хороша команда, але я впевнений, що у цьому матчі все буде інакше.

Усі футболісти Зорі перед матчем тренувалися у загальній групі, аде дехто має невеличкі ушкодження і їхня доля визначиться після матчу.

Веселін Атанасов, старший тренер Зорі

Кабаєв уже відновився, пара хлопці під питанням. Ми всі висновки щодо їхньої готовності допомогти нам зробимо після тренування.

У Зорі тверезо дивляться на речі – перемога 3:1 ще нічого не гарантує. Тому доля путівки до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи вирішиться на полі у Запоріжжі.

Читайте також: Суперники Шведа, Реброва і компанії в Лізі Чемпіонів: Хто вони?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вийшов у старті і переміг Ман Юнайтед. Ярмоленко дивом не забив, але Вест Гем сенсаційно виграв! ВІДЕО

Помста за поразку в чемпіонаті …