Ліга Європи. Вольфсбург дає Олександрії урок

Олександрія продовжує відкривати для себе нові футбольні висоти. У дебютному матчі групового етапу Ліги Європи коману Шарана екзаменував Вольфсбург.

Photo by Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Перші 20 хвилин зустрічі не знаменували великих проблем для український команди, але потім стався провал… За чотири хвилини гості пропустили двічі! Спочатку удар Арнольда з дальної дистанції у свої ворота відбив Паньків, а за 4 хвилини в обійми партнерів потрапив Мехмеді, який класним ударом поцілив у дальню дев’ятку воріт Олександрії – 0:2.

Між голами господарів поля непогані нагоди в одній атаці мали Сітало, Лучкевич і Довгий, але захист німецької команди спроби українців заблокував.

Надію українським вболівальникам на 65 хвилині подарував Банада. Кращий бомбардир олександрійців минулого сезону класно замкнув навіс Гречишкіна. Перван, мабуть, не повірив, що Банада влучить, коли півзахисник гостей в підкаті пробив у ближній кут воріт Вольфсбурга– 2:1

На жаль, щастя від історичного гола тривало не довго. Вже за дві хвилини Мехмеді віддячив Брекалу за пас п’ятою у моменті з голом швейцарця. Екс-гравець Динамо прорвався флангом і віддав у воротарський майданчик на талановитого хорвата, який відправив м’яч поміж ніг Паньківу – 3:1.

Могли німці збільшити свою перевагу, але Паньків і каркас воріт врятували Олександрію від розгрому.

Дебют українців закінчився поразкою, але за грою підопічні Шарана виглядали достойно і лише перевага у класі дозволила більш іменитому супернику здобути перемогу.