Ліга Європи. Вольова звитяга Динамо у матчі з Мальме

Старт нового турніру для киян видався дуже нервовим.

Динамо Олексія Михайличенка продовжує пошук своєї гри, оптимального складу та, головне, результату. Без смаку перемог кияни готувалися перервати свою серію невдач у матчі Ліги Європи з Мальме. Тренер столичних не здивував якимось новаціями у складі, довіривши місце в основі звичним виконавцям, окрім Шабанова, який заміняв дискваліфікованого Бурду:

Новий матч – нова надія для Динамо😲Цього разу Олексій Михайличенко довірився таким гравцям👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 19 вересня 2019 р.

Перший по-справжньому небезпечний момент господарі поля створили на 27 хвилині. Родрігес виграв боротьбу і грудьми скинув під удар Буяльському – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Мальме.

На цьому все. Більше нічого позитивного київські вболівальники у першій 45-хвилинці не побачили. Так, гравці Динамо старалися, але крім старання більше нічого не було. Органазація атаки займає дуже багато часу, Кадар і Шабанов розпочинають наступ команди лише через ближнього (Шабанов взагалі ігнорував правий фланг, відаючи або в центр, або на ліво), Кенджора робив по 3 дотики, щоби віддати пас на відкритого партнера… Жах!

Другий тайм розпочався більш позитивно для Динамо. Пара небезпечних стандартів була розігрівом перед супершансом Буяльського. Миколенко віддав в центр на Родрігеса, який п’ятою вивів віч-на-віч з голкіпером Мальме Віталія. Півзахисник киян пробив прямо в голкіпера шведів Даліна. Циганкова цей удар дуже засмутив, адже Віктор відкривався під пас на порожні ворота…

Далін став героєм і наступного небезпечного епізоду біля воріт Мальме. Циганков виконав штрафний і по воротах Даліна пробив Нільсен, який зрізав подачу динамівця – сейв голіпера гостей.

Здавалося, що Динамо зіграє свою 20 нічию (кияни рекордсмени за цим показником) у груповому раунді Ліги Європи, але сталося диво! Диво створив Шепелєв, який все виконав ідеально і, протягнувши м’яч через центр, віддав вчасну передачу на Буяльського. Свій другий вихід віч-на-віч з Даліном півзахисник Динамо змарнувати не міг – точний удар у ближній кут, 1:0 на 84 хвилині.

Перериваємо шестиматчеву безвиграшну серію 🙏 #ДинамоМальме – 1:0

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Sep 19, 2019 at 11:51am PDT

Майже одразу шведи створили свій найнебезпечніший момент у матчі. Центральні оборонці Динамо абсолютно забули про Траустасона, який після передачі з флангу пробив вище воріт Дениса Бойка.

Динамо довело матч до перемоги, здобувши такий очікуваний і бажаний результат!