Ліга Європи: Брюгге на рівних з МЮ, Безус ледь не насолив Фонсеці і розбитий Аякс

Фантастичний камбек Рейнджерс у матчі з Брагою – підсумок феєрії ігрового дня.

Шахтар переміг у Харкові Бенфіку, але ще були українці, які теж цього вечора грали у Лізі Європи. Брюгге без Соболя звело до нічиєї зустріч із Манчестер Юнайтед 1:1. А у Римі Рома Паулу Фонсеки приймала Гент з Безусом і Пластуном у складі.

Римляни з перших хвилин кинулися атакувати ворота бельгійців, адже серія невдалих результатів (5 матчів без перемог у Серії А) збільшила кількість негативу до команди.

Забити Вовкам вдалося досить швидко. 22-річний вихованець Барселони Карлес Перес вийшов віч-на-віч із Камінським і точним ударом з лівої переграв голкіпера Гента – 1:0.

У складі Гента найпомітнішою фігурою першого тайму був Роман Безус. Українець отримав жовту картку і дуже непогано пробивав після сольного проходу – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Роми.

У другому таймі ближчою до забитого м’яча була Рома. Супершанс на початку тайму мав Соллінг, який із меж воротарського майданчика не зумів переграти голкіпера Гента. А в кінці матчу той же Камінський врятував бельгійців від другого пропущеного м’яча після удару Коларова.

Поразка 0:1 дає Генту привід сподіватися на загальний успіх після матчу в Бельгії.