Ліга чемпіонів. Динамо за хорошої гри б'є Штурм. ВІДЕО

Після подвигу з Фенербахче на киян чекав непоступливий Штурм.

Перед стартом зустрічі з австрійцями Динамо втратило одразу двох основних гравців. Беньямін Вербич перейшов у Панатінаїкос, а Віктор Циганков зазнав ушкодження на передматчевій розминці, тому його місце на полі зайняв герой стамбульського поєдинку Олександр Караваєв:

Без свого лідера підопічні Мірчі Луческу блідо розпочали матч. Штурм першим адаптувався до розміреного ритму гри і створив свої моменти. Данський нападник гостей Гойлунд мав одразу декілька нагод, щоби забити. Але спочатку Георгій Бущан, а трохи згодом промах самого нападника не дозволили австрійцям вийти уперед.

Кияни до перерви дали відповідь гостям. Олександр Караваєв на 28 хвилині скористався подачею Дубінчака (м'яч ще підправив Бєсєдін) і злету пробив точно у кут воріт Зібенгандля – 1:0!

До перерви динамівці організували ще декілька непоганих атак, але тому ж Караваєву і партнерам не вдалося вдруге засмутити австрійців.

У другому таймі українці дуже швидко змарнували супершанс.

На 54-ій хвилині Артем Бєсєдін після класних дій Олександра Караваєва з меж штрафного майданчика Штурма пробивав по воротах Зібенгандля, але спробу форвара заблокував захисник гостей.

Після суттєвого затишшя Бєсєдін отримав ще одну нагоду забити. Шапаренко подав із флангу, а Бсєсєдін, вигравши боротьбу у захисника, головою пробивав по воротах Штурма – вище!

Господарі спробували до завершення матчу організувати ще бодай гол, але вирішального удару так ніхто і не завдав. Динамо мінімально перемагає і за тиждень зіграє матч-відповідь в Австрії.