Ліга чемпіонів. Ліверпуль прибив Інтер за 8 хвилин у парадоксальній грі. ВІДЕО

Ще одна пара 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якій фавориту точно не буде солодко: Ліверпуль завітав у гості до Інтера.

Перший тайм подарував чимало гострих моментів, жорстких зіткнень та класних комбінацій. Найкращий шанс забити був у Чалханоглу. Турок із близької відстані вистрілив у поперечку. Непогано пробивав з дальньої відстані Мартінес — поруч зі стійкою. Ліверпуль відповів пострілом зі штрафного Александра-Арнольда та ударом головою Конате — обом забракло влучності. Ефектно пробивав у падінні через себе Мане. Сенегалець вміло склався, але поцілив у сітку із зовнішнього боку воріт. Підсумок першого тайму — несумні нулі на табло.

У другому таймі емоцій та моментів було не набагато менше. У міланців запам'ятався удар головою Думфріса після подачі з кутового. Латераль Інтера не влучив у площину воріт. Ліверпулю активності додали гравці, які вийшли на заміну: Діас та Фірміно. Саме останній став автором першого гола у матчі на 75-й хвилині. Робертсон подав із кутового, а Фірміно у боротьбі із захисником потилицею (!) переправив м'яч у ворота — 1:0. Парадокс: удар Фірміно став першим у площину воріт у цьому матчі.

На 83-й хвилині Салах подвоїв перевагу Ліверпуля. Єгиптянин скористався скиданням Ван Дайка і пробив із меж штрафного майданчика. М'яч рикошетом від Бастоні влетів у ворота Хандановича — 2:0.

Ліверпуль спокійно довів справу до перемоги. У мерсисайдців 2 удари у площину — 2 голи. Інтеру залишається сподіватися на диво у матчі-відповіді, який відбудеться в Англії.

У паралельному поєдинку Баварія несподівано не змогла перемогти Зальцбург.