Ліга чемпіонів. Прогноз на матч Шахтар – Шериф. Грюкнути дверима гучніше

7 грудня Шахтар проведе у Києві заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів. На НСК Олімпійський гірники приймуть Шериф (початок о 22:00).

Для обох команд ця гра вже не має турнірного значення. Тираспольський клуб не підніметься вище за третє місце, яке дає право навесні зіграти в Лізі Європи. Шахтар фінішує у групі четвертим і для нього цей євросезон уже закінчено. Проте для гірників залишається питання престижу. Та й додаткові очки у скарбничку рейтингу ніколи не будуть зайвими. Наразі аналітики Parimatch дають Шахтарю 62% на перемогу проти 16% у Шерифа, ще у 22% оцінюється нічия.

Напередодні цього матчу гірники у чемпіонаті України обіграли ФК Львів 6:1. Втім, незважаючи на такий великий рахунок, перемога вийшла нервовою. Львів'яни забили першими на 17-й хвилині, і Шахтар зміг зрівняти рахунок лише наприкінці першого тайму ударом із пенальті.

Шериф натомість зіграв у нічию з Петрокубом (0:0). Суперник тираспольців зараз лідирує у турнірній таблиці, випереджаючи Шериф на один пункт. Але при цьому у команди Юрія Вернідуба аж три матчі у запасі.

Поразка Шахтаря Шерифу у виїзному матчі стала однією із сенсацій групового етапу цього сезону. Немає сумнівів, що гірники зроблять усе, щоби взяти переконливий реванш. Тим більше, що залишається лише один матч чемпіонату України перед зимовими канікулами. Утім, Шериф уже показав, що є непростим суперником. Тож на нас чекає багато боротьби і результат залежатиме від того, у кого бажання виграти виявиться більше.