Ліга чемпіонів. Яремчук забиває Аяксу і показує герб України. Манчестер рятується в Мадриді. ВІДЕО

Українець рятує португальців, а Манчестер Юнайтед продовжує лихоманити.

Роман Яремчук з'явився на полі Ештадіу да Луж за рахунку 2:1 на користь Аякса. Проте українець з партнерами по команді не мали наміру віддавати перемогу гостям з Нідерландів. На 72 хвилині Бенфіка організувала класну атаку, яку після удару Рамуша з добивання завершив Яремчук – 2:2!

У паралельному матчі команда Ральфа Рангніка завітала до Мадрида на зустріч з Атлетико. Команда Сімеоне привітала гостей з Англії голом вже на 7 хвилині. Жоау Фелікс відгукнувся (вітання Магваєру, який загубив атакувального гравця суперника) на подачу Ренана Лоді і головою переправив м'яч у ворота манчестерців – 1:0.

За всю першу половину Роналду і Ко не створили жодної небезпечної нагоди біля воріт Облака. Португальський форвард стояв "під мостом" (партнери по команді постійно перебивали свого форварда, направляючи м'яч незрозуміло куди). А підтримка з півзахисту в особі Погба взагалі гальмувала будь-які намагання Ман Юнайтед організувати стрімку атаку.

Мадридці за такої гри почувалися як риба у воді. На останній хвилині першого тайму Врсалько ледь не збільшив перевагу Атлетико до 2 м'ячів, але гостей врятувала поперечка.

Утім, врятувати матч у Мадриді манчестерцям таки вдалося. Ентоні Еланга після передачі Фернандеша вийшов віч-на-віч із Облаком і не схибив – 1:1

Могли підопічні Сімеоне вирвати перемогу, але, як і в моменті з Врсалько, поперечка врятувала гостей із Англії. В кінці другого тайму каркас воріт Де Хеа на міцність перевірив Грізманн.