Ліга конференцій. Зоря з перемоги починає євросезон. ВІДЕО

Луганська Зоря у боротьбі за вихід до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференції зустрілася з румунським клубом Університатя

Українці одразу показали, що розраховують у номінально домашньому матчі лише на перемогу. Проте свої амбіції підопічні Ван Леувена в першому таймі намагалися реалізувати лише через дальні удари. Близькими до успіху були Назарина та Кабаєв, але обом півзахисникам Зорі трішки забракло влучності.

Все добре з цим компонентом у 20-річного таланта луганців Нагнойного. Саме він на 56 хвилині відгукнувся на подачу Чурка з кутового і головою ударом від газону переправив м'яч у сітку воріт Лазара – 1:0!

Зоря намагалася збільшити свою перевагу на табло, але цього вечора перемога української команди виявилася мінімальною.