Ліга націй. Ірландія дає ляпаса Україні. ВІДЕО

Гра та результат відверто не вразили

Збірна України у майже найсильнішому складі в Польщі приймала збірну Ірландії, яку менше тижня тому підопічні Петракова обіграли з рахунком 1:0.

Перший тайм зустрічі в Лодзі українці провели дуже слабко. За стартові 45 хвилин номінальні господарі створили два небезпечні моменти. У першому випадку Малиновський пробивав здалеку, а у другому віч-на-віч з Келлехером вибігав Миколенко. В обох епізодах переможцем вийшов голкіпер збірної Ірландії, який відбив удари суперників.

Гості теж мали за першу половину дві супернагоди. Перрот головою пробив повз дальній кут воріт Різника із забійної позиції і, здавалося, що українці більше не допустять такої неуважності, але, на жаль, сталося інакше.

На 31 хвилині Коллінз зіграв на випередження на чужій половині, змістився до штрафного майданчика господарів (варто відзначити мовчазний супровід у виконанні Сидорчука), обіграв Забарного і пробив у кут воріт Різника – 0:1.

Ще однією прикрістю першого тайму стала травма Руслана Малиновського. Півзахисник Аталанти у боротьбі з суперником отримав удар, який не дозволив йому продовжити зустріч (замість Малиновського на полі з'явився Мудрик).

Після перерви українці миттєво показали свою силу!

Вже на 47-ій хвилині Ярмоленко після передачі Зінченка увірвався у штрафний майданчик гостей, хитнув двох захисників суперника і віддав на дальню стійку. Там ніким не прикритий Довбик легко переправив м'яч у сітку воріт Келлехера – 1:1!

На жаль, забитий м'яч не надихнув підопічних Петракова на активніші дії біля воріт ірландців. Гості грамотно оборонялися, а там, де не вдавалося самим, на поміч приходила незграбна гра номінальних господарів.

Міг у компенсований до другого тайму час вирвати перемогу для своєї команди Андрій Ярмоленко. Проте лідеру збірної України після прориву Мудрика не вдалося завдати удар із меж чужого штрафного майданчика.

1:1 - неочікувана для вболівальників нічия з командою, яка не мала б створити стільки проблем оптимальному складу гравців збірної України.