Ліга націй. Збірна Шотландії знищує безпорадну збірну України. ВІДЕО

Олександр Петраков через кадрові проблеми випустив на виїзний поєдинок із Шотландією незвичну стартову одинадцятку.

В обороні збірної України вийшли Караваєв, Бондар, Матвієнко та Михайличенко, які мали захищати ворота з Трубіним. В атаці ж наставник української команди довірився Довбику:

Нападник Дніпра-1 чіплявся за м'яч, робив забігання за спини захисникам господарів, багато боровся і підігрував партнерам по нападу, але в більшості випадків до реальної загрози воротам Гордона не доходило. Перспективно виглядали вривання Мудрика, який на швидкості проривався флангом. Проте вінгера збірної України зупиняли шотландські оборонці (або передачі півзахисника не знаходили адресата).

Найгірше те, що за всю першу половину гри підопічні Петракова не завдали жодного удару в площину воріт Гордона. Дві спроби гостей команда Стіва Кларка успішно заблокувала.

Шотландці ж били і влучали частіше. Крісті, Армстронг і Че Адамс загрожували воротам Трубіна, але український голкіпер (або невлучність господарів) допомогли українцям зберегти свої ворота недоторканими до перерви.

Другий тайм розпочався з шансу збірної України.

Гордон вийшов на перехоплення передачі на Довбика і вибив м'яч просто на ногу Мудрику. Вінгер Шахтаря цілив у порожні ворота господарів, але в дотик з 40-ка метрів пробив неточно.

Шотландці відповіли моментом Армстронга. який із меж штрафного майданчика збірної України пробив значно вище воріт Трубіна.

Мав забивати Че Адамс на 63 хвилині. Нападник Саутгемптона двічі впродовж однієї атаки познущався з Бондаря, перегравши молодого українського оборонця в повітряній боротьбі. У першому випадку збірну України врятувала поперечка, а в другому – сейв Трубіна.

Підопічні Кларка продовжували тиснути на слабкі місця команди Петракова і свого досягли. На 70 хвилині Макгінн корпусом легко прибрав Бондаря і пробив точно у кут воріт Трубіна – 1:0!

Господарі відчули безпорадність української команди і забили ще. Дивними рухами в обороні скористався Дайкс, який після подачі з кутового легко виграв боротьбу в Малиновського і головою відправив м'яч у ворота гостей – 2:0.

Добив збірну України все той же Дайкс. Нападник збірної Шотландії ще раз скористався неузгодженістю в діях оборони гостей і після подачі з кутового, перегравши Зубкова, поцілив точно у кут воріт Трубіна – 3:0.

Команда Петракова поступається Шотландії. Засмучує розгромний результат, але ще дужче - беззуба гра.