Ліон тріумфує. Перша поразка ПСЖ в чемпіонаті

ПСЖ не зміг пройти чемпіонат Франції без поразок. Парижани програли Ліону. І що найцікавіше – абсолютно заслужено.

Ба більше від більш відчутної поразки за рахунком Парі Сен-Жермен врятував їхній воротар Альфонс Ареола. Він зробив 6 сейвів. І взагалі біля воріт ПСЖ було настілько багато гольових моментів, як у останніх матчах п’яти разом узятих. Дуже рідкісна ситуація!

І все це при тому, що Ліон дав супернику фору. Вже на 7 хвилині обрізка Ауара обернулася перехопленням Дракслера і голом Ді Марії.

Але господарів відігралися ще в першому таймі. Дембеле скористався рідкісною помилкою Ареола на виході і навісом з правого флангу Дюбуа.

Суперсейв вдався захиснику Денайєру. Цей епізод варто переглянути кілька разів.

А перемогу Ліону приніс капітан Набіль Фекір. Використав пенальті за фол Тяго Сілви на тому ж Дембеле. 2:1. Чудова  і повністю заслужена перемога ліонців.

Уявіть собі, цей результат змусив головного тренера ПСЖ Томаса Тухеля говорити про проблеми селекції. Отакої – в клубі, що взагалі не має проблем із фінансами, теж можна нарікати на невикористані трансферні можливості.

У нас немає другого Неймара, чи другого Верратті. Але я поввністю впевнений в інших гравцях. Нам не вистачало точності. Ми приймали погані рішення. Я повністю незадоволений трансферним вікном. Січень – дуже складний місяць, не всі клуби бажають розлучатися зі своїми гравцями

Хай там, як, а до матчу Ліги Чемпіонів проти Манчестер Юнайтед залишилося трохи більше тижня. І не сумнівайтеся, Уле Гуннар Сульшер вже готується до цієї зустрічі.

Головний тренер був на трибунах в Ліоні і чудово бачив, як можна обіграти ПСЖ. І хто тепер поставить на паризьку команду в протистоянні з манчестерцями?!