Ліверпуль – ЧЕМПІОН АНГЛІЇ! Челсі б’є Ман Сіті у Лондоні, а мерсисайдці святкують

Фанати мерсисайдців чекали свого щастя 30 років.

За 7 турів до завершення АПЛ визначився її переможець. Ліверпуль після поразки Манчестер Сіті залишився недосяжним для команди Гвардіоли.

Олександр Зінченко залишився у запасі на центральний матч 31 туру. І без нього його партнери були не надто успішними, адже на момент виходу українця на 59 хвилині рахунок був рівним – 1:1.

У першому таймі свою команду вперед вивів Пулішич (слід відзначити помилку конкурента Зінченка Менді), а на початку другого тайму диво-удар зі штрафного вдався Кевіну Де Брюйне.

Гвардіола випустив Зінченка, щоби спробувати дотиснути лондонців і досягти необхідного результату, але успіх цього вечора був на боці команди Лампарда. На 76 хвилині прорив Вілліана завершував Абрахам, який неймовірно, з декількох метрів, не зумів переправити м’яч у ворота Едерсона. Неймовірно, бо голкіперу Сіті вирішив допомогти Фернандіньйо. Ексгравець Шахтаря рукою відбив удар нападника Челсі.

Photo by Paul Childs/Pool via Getty Images

Після перегляду відеоповтору арбітр показав бразильцеві червону картку і вказав на одинадцятиметрову позначку. Ще один ексгірник Вілліан пенальті впевнено реалізував – 2:1.

Челсі переміг і зробив Ліверпуль достроковим ЧЕМПІОНОМ АНГЛІЇ!