Ліверпуль – Лестер. Сенсаційна нічия лідера

Лідер АПЛ Ліверпуль на своєму полі намагався збільшити перевагу над своїми переслідувачами.

Манчестер Сіті поступився напередодні Ньюкаслу 1:2, чим дуже потішив фанатів Ліверпуля, які вже малювали собі омріяні +7 очок відриву від команди Гвардіоли після звітного туру. Проте на мерсисадців очікував непростий суперник – Лестер.

Відкрив рахунок Мане вже на 3 хвилині і, здавалося, далі буде легше. Вже не потрібно буде розкривати оборону Лестера. Гості витерпіли стартовий натиск червоних і відповіли в компенсований до першого тайму час – Магвайр скористався класним закиданням партнера після стандарту і в один дотик переграв Аліссона.

Після перервиЛіверпуль намагався достинути Лестер, але міг і пропустити сам (неймовірний сейв Аліссона після зрізки від Фірміно). Господарі можуть згадати непризначений пенальті у ворота Шмейхеля, але Аткінсон порушення проти Кейта не побачив.

1:1 – і перевага над Манчестер Сіті становить 5 очок.