Ліверпуль на колінах! Наполі знову б’є команду Клоппа

Переможець Ліги Чемпіонів розпочав нову кампанію матчем проти Наполі. Вдруге поспіль команда Юргена Клоппа на груповому етапі потрапила до кошика з Наполі. Минулого сезону в Неаполі італійці здобули перемогу 1:0.

Обидві команди зі старту матчу по черзі володіли ініціативою. Рівність команди Анчелотті і Клоппа підтвердили і сьогодні. Першими гостроту створили гості. Салаха кинули в прорив у вільну зону на правому фланзі. Єгиптянин відтер Руя, але того підстрахував Кулібалі і ліквідував небезпеку. Згодом вже Наполі кілька разів небезпечно вибігав на чужу половину поля. Активним у господарів на лівому фланзі був Інсіньє.

А ось лідер центра поля Наполі Алан ледь не привіз небезпечну атаку на свої ворота. На щастя для італійців, Ліверпуль своїм шансом не скористався. Досить егоїстично себе поводив Салах. Мохамед часто загравався і марнував можливості зіграти через пас. На це Наполі відповів голом. Удар Фабіана відбив Адан, а на добиванні зіграв Лосано, але арбітри зафіксували офсайд. Ще один шанс господарі мали після флангової атаки лівим флангом і прострілу Інсіньє, однак свій клас показав Ван Дайк.

Під кінець першого тайму Ліверпуль трохи додав швидкості. Найкращий шанс втратив Фірміно. Після удару бразильця м’яч пролетів недалеко від площини воріт.

Неймовірним сейвом Адріана розпочався другий тайм. Маріо Руй виконав подачу на дальню стійку. Ван Дайк помилився позиційно і не зміг перервати подачу, а навіс замикав Мертенс. Бельгієць впритул розстрілював голкіпера Ліверпуля, але той якимось дивом викинув руку і відбив м’яч. Неаполітанці продовжували тиснути, але господарі так захопилися атакою, що ледь не були покарані.

Наполі втратив м’яч після розіграшу кутового, і гравці Ліверпуля вилетіли у контратаку два проти двох. Мане дотягнув м’яч практично до штрафного майданчика, але замість того, щоб обережно викотити Салаху під удар, віддав дуже сильний пас на фланг. Далі подарунок Ліверпулю вирішив зробити Манолас. Захисник Наполі невдало вибив м’яч, Салах виконував удар у дальній кут – суперсейв Мерета.

Згодом Фірміно і Мане на двох створили момент поблизу штрафного майданчика Наполі. Сенегалець завдав завершального удару просто в руки голкіперу. Ліверпуль пішов атакувати, але отримав контратаку. Кальєхон увійшов до штрафного майданчика, прибрав Робертсона, а той зрізав іспанця. Пенальті холоднокровно реалізував Мертенс.

На цьому все не завершилося. Наполі продовжив високо пресингувати суперника і домігся свого. Мертенс змусив Ван Дайка помилитись, м’яч підібрав Льоренте і одразу ж пробив повз Адріана – 2:0. Льоренте обіцяв помститися за програш минулого сезону у складі Тоттенгема і він це зробив. Ліверпуль у другому сезоні поспіль програє в Неаполі.