Ліверпуль – Вест Гем. Жахливий ляп голкіпера псує найкращий матч сезону для лондонців

Після матчу з Атлетико Ліверпуль зустрів супротив від команди Андрія Ярмоленка.

Перший тайм поєдинку Ліверпуль – Вест Гем точно можна назвати одним із найкращих цього сезону для лондонців. Підопічні Девіда Моєса змогли витримати важкий удар від Мерсисайдців на старті зустрічі, коли ті вже на 9 хвилині відкрили рахунок зусиллями Вейналдума. Нідерландець класно пробив головою після подачі від Александера-Арнольда1:0.

Гості не знітилися і відповіли за три хвилини. Ісса Діоп виявився найспритнішим після подачі з кутового від Снодграсса – Аліссон удар суперника в ближній кут відбив у сітку власних воріт – 1:1.

До перерви підопічні Клоппа спробували вийти вперед (і після удару від Ван Дайка лише поперечка врятувала гостей), але загалом грамотна гра Молотобойців дозволила командам піти на перерву за рівного рахунку.

Другий тайм розпочався для Мерсисайдців шокуюче. Рідкісна затяжна атака Вест Гема завершилася прострілом у центр штрафного майданчика Ліверпуля, де без нагляду залишили Форнальса – удар в дотик і 1:2 на табло!

Ліверпуль не мав наміру вперше програвати цього сезону і після пропущеного м’яча команда Клоппа одразу кинулася атакувати. Лондонці справлялися з атаками господарів до 69 хвилини. Роберстон прострілив на Салаха, який в дотик міг розстрілювати ворота Вест Гема, але пробив точно в голкіпера суперників Фабіанського. Польський воротар дивом м’яч  не забрав, пропустив того поміж ніг – 2:2.

Дотисли суперника підопічні Клоппа на 81 хвилині. М’яч після рикошету від гравця Вест Гема потрапив до Александера-Арнольда, який видав пас на Мане, а сенегалець поцілив з метра у порожні ворота гостей – 3:2.

Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Могли одноклубники Андрія Ярмоленка зрівняти рахунок під завісу матчу, але Боуен, вийшовши віч-на-віч із Аліссоном, не зумів переграти голкіпера Ліверпуля.

Мерсисайдці продовжують свій ідеальний сезон в АПЛ, а Вест Гем, показавши хорошу гру, думатиме про порятунок в найсильнішій лізі Англії вже у наступних матчах.