Манчестер Сіті – непереможний? Ліверпуль не чув

Матч Ліверпуль – Манчестер Сіті був сповнений інтригами ще до стартового свистка. Так, містяни мали шанс обіграти Ліверпуль в чемпіонаті двічі за сезон вперше за понад 80 років. Востаннє блакитним таке вдавалось у 1936/37 роках –  саме тоді вони вперше виграли титул чемпіона Англії. Що ж до червоних, то вони грали свій дебютний матч після продажу головної зірки – Коутіньйо.

У поєдинку першого кола Ліверпуль був знищений у Манчестері 0:5, тому ця зустріч стала своєрідним матчем честі. До того ж зійшлися дві непереможні команди… Але серія у кожного своя: Манчестер Сіті взагалі не знав гіркоти поразок цього сезону в АПЛ, а Ліверпуль ще жодного разу не йшов з домашнього стадіону Анфілда без набраних очок.

Цей матч – фантастика. Гра закінчилася з рахунком 4:3 на користь Ліверпуля, але вся насолода від поєдинку прихована в деталях…

Перший тайм – надзвичайно динамічний. Містяни особливо не форсували подій. Ця стратегія призвела до пропущеного гола вже на 9 хвилині. Після обрізки Делфа Окслейд-Чемберлейн протягнув м’яч і потужно вдарив у дальній кут. Едерсон ще до удару дещо змістився в протилежному напрямку і з більярдним ударом не впорався. Статус-кво був відновлений вже наприкінці першого тайму. Гюндоган виконав неймовірну діагональ через все поле. М’яч прийняв Сане. Обіграв Гомеса, стрімко увірвався у штрафний майданчик та поцілив у ближній правий кут воріт. Знову похибка воротаря. Тепер вже ліверпульського – Каріуса.

Другий тайм почався під диктовку містян і, здавалося, ось-ось Манчестер заб’є. Але… Але Ліверпуль по-своєму бачив ситуацію і на 59-й хвилині саме господарі відзначилися вдруге.

Фірміно відмінним черпачком переграв Едерсона. Цей гол ознаменував вибухову 10-хвилинку від червоних. За дві хвилини Мане неймовірним ударом в праву дев’ятку зробив рахунок 3:1. Потім Едерсон вирішив зіграти в пас і віддав просто на Салаха. Той майже з центра поля перекинув воротаря, який втратив позицію. 4:1 – Анфілд шаленів та співав переможні пісні.

Однак, суперником червоних був лідер АПЛ, який так просто свого не віддасть. На 84 хвилині Бернарду Сілва зменшив відставання до 2 голів. А вже в доданий час Гюндоган змусив фанів Ліверпуля схопитись за серце – 4:3. Окрилений таким успіхом Сіті побіг вперед всіма силами, але вирвати бодай нічию не встиг.

Своєрідний бонус до і так чудової перемоги – дуже приємна для Клоппа статистика. Юрген 5 разів перемагав Гвардіолу в усіх змаганнях. Більше, ніж будь-який інший тренер.

Після цього матчу турнірне становище команд першої десятки кардинально не змінилося. Сіті лідирує з 15 очками відриву від МЮ. Ліверпуль піднявся на 3 місце. Утім, боротьба у першій шістці настільки непоступлива, що це турнірне покращення ще жодного зиску мерсисайдцям не дає.

Наступний матч Ліверпуль проведе на виїзді із Свонсі, а Сіті дома прийматиме Ньюкасл Юнайтед.