MC Rybik Сергій Рибік – новий гість рубрики #LOLIGA з Олександрою Лободою.

Вболіваю за Динамо з 5 років. Ми з татом сиділи перед екраном і вболівали просто несамовито. Над моїм ліжком висіли портрети Заварова, Балтачі та інших динамівців. Мені зараз 41 рік. З них 36 років я вболіваю за Динамо.

Мені дуже подобається Динамо мого дитинства. Там були справжні герої. Я знав з 1 по 11 номер всіх хто грає. Вони грали якось так легко, не за великі гроші, а за ідею. Це відчувалося. Все, що було потім – це пошук того смаку перемог.

Для сучасного покоління гравців гроші мають значення. І це нормально. Ми кожного дня за щось платимо. Мені подобається ліонель Мессі, який з самого дитинства грає за Барселону. Такої вірності бракує футболу. Жуніор Мораєс сьогодні може грати за Динамо, а завтра вже буде у Шахтарі. І для нього за великим рахунком – це лише питання часу. Що взяти з легіонера? А має бути по-іншому.

Футболіст, як дівчина. До 30 років він має забезпечити собі щасливе життя.

Нападник для Динамо? Треба Артема Мілевського брати. Це була б дуже класна історія. Якби він знав, що Суркіс його поверне, то здав би олімпійські нормативи. Можна випускати його у другому таймі, щоб він забивав якісь ключові м’ячі.

Товаришую з Ярмоленком, Гармашем, Рибалкою, Рибкою. Хочу, щоб всі знали, що Денис Гармаш спокійний, як японський буддист. За все своє життя він сказав менше слів, ніж ми з тобою під час інтерв’ю. Це мегаспокійна людина. А коли він виходить на поле, то це дзеркало.

Дивіться мегапозитивний випуск #LOLIGA!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Козюпа Ірина
  • Lo-Liga. Мамахохотала

    Дуже веселий випуск LOLIGA з акторами студії Мамахохотала …
  • Lo-Liga. Іван Марунич

    Лідер гурту NRavitsa Planet про любов до Динамо, пародію на Шевченка і пісню про Мілевсько…
  • Lo-Liga. Ігор Грохоцький

    Збирає стадіони голосом, а міг голами! …
Завантажити більше в LO-LIGA
Закриті коментарі

Перевірте також

Соль: Динамо доклало додаткових зусиль, щоб трансфер відбувся

Адаптований переклад тексту інтерв'ю іспанському виданню As. …