У новому випуску Lo-Liga Сергій Мельник розповів про травми, футбол у Білорусі та участь у великому телевізійному проекті. 

У 6 років я з братом почав займатися акробатикою. Тільки-но прийшли в перший клас, одразу з’явилися тренери з акробатики. Секція була недалеко від школи. Тренери зібрали всю паралель і відвели в м’який зал, щоб перевірити на різні навички. Відібрали мене з братом і ще двох дівчаток. Я займався акробатикою 2 роки.

Але потім захотів піти у футбол. Батьки були проти футболу. Це ж під відкритим небом, сніг, холодно. Ще й коштували заняття дорожче. Акробатика – це ближче, тренери – всі олімпійські чемпіони, кажуть, не кидайте, воно вам ще стане в пригоді. Але скільки себе пам’ятаю, завжди з хлопцями грав у футбол у дворі. Чи то газетою, склеєною скотчем, чи то банкою якоюсь. У мене була така любов до футболу.

Спочатку ми від батьків мусили ховатися, щоб ходити на тренування. А далі вже мама сама нас відвела.

Ми почали займатися в школі Чорноморця. У нас була плеяда іменитих футболістів: Сергій Федоров, Влад Ващук, Руслан Діденко, Олександр Бабич.   

У Чорноморці грав мало. Після юнацької школи потрапив до Чорноморця-2, отримав травму, довго відновлюватися. Мало ігрової практики було. У Вищій Лізі грав рідко, був у дублі, мене тримали, якщо Ващук чи Федоров зламається. У нас так: 20 – молодий, 22 – ще молодий. Я поїхав, у Першій лізі пограв: Вінниця, Одеса, Суми, а потім уже до Білорусі подався.

В Україні після ЄВРО залишилися хороші стадіони. Є змога стежити за всіма матчами чемпіонату. У Білорусі там тільки деякі матчі показують повністю, решта – тільки найнебезпечніші моменти. 

Всі команди – державні. У тебе контракт закінчується, і за 2-3 дні тобі виплачують всі гроші.

Щойно Павло Ребенок прийшов, у мене контракт закінчився. Я тільки його в курс ввів, і мусив залишати команду.

Ми вже прилетіли до Амстердама, дзвонить Бабич, він тоді був тренером Чорноморця. Каже, Серьога, тебе зараз набере президент, поговорить із тобою. Президент телефонує, каже, пам’ятаєш, ти йшов із Чорноморця і казав, що повернешся і будеш капітаном. Ми хочемо, щоб ти повернувся як досвідчений захисник. Виховував молодь. Я відповів, що не проти, але в мене зараз телевізійний контракт. Можу за два тижні. Але це вже виявилося запізно, у команди були збори, перша гра з Динамо Київ, їм треба було підготуватися. Ну, вони мені телефонують, отак пропонують, наче я сиджу на валізах і чекаю на їхній дзвінок… У мене контракт з іншою командою. 

Хотів би повернутися в спорт, допомогти Чорноморцю. Віддати борг Батьківщині так би мовити.

Завантажити більше пов'язаних статей
  • Lo-Liga. Ірина Морозюк

    Життя в соціальних мережах найепатажнішої дружини футболіста та родинні парі сім'ї Морозюк…
  • Lo-Liga. Валерій Ананьев

    Олександра Лобода зустрілася з воїном і блогером Валерієм Ананьєвим, щоб поговорити про фу…
  • Lo-Liga. Ярмак

    Уболівальник київського Динамо та український репер Олександр Ярмак, більш відомий як Ярма…
Завантажити більше в LO-LIGA
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…