Уболівальник київського Динамо та український репер Олександр Ярмак, більш відомий як Ярмак,  у новому випуску Lo-Liga з Олександрою Лободою про Динамо, збірну, виступи в Росію та зарплати футболістів.

Для мене Динамо – це народний клуб. За це я і любив Динамо з дитинства. А Шахтар – це збірна Бразилії. Я підтримую і вболіваю за Динамо. Для мене це обличчя українського футболу.

Я не патріот! Мені багато що не подобається в нашій країні. Все, що я роблю – це бажання змінити своє середовище. Я не такий ура-патріот, що носить вишиванку і тощо. Був такий період в моєму житті, коли я був таким. Але зрозумів, що це неправильний шлях. Він більш емоційний, а не раціональний. 

Чи мають бути футболісти ура-патріотами? Це справа кожного.  Я думаю, що просто треба бути справедливим по життю. Що стосується українських футболістів, які їздять виступати за російські клуби, – це для мене питання банальної справедливості. Я як людина, яка до 2014 року об’їздила пів-Росіїі заробляла переважно в Росії. І коли мені кажуть, що я хайпонув на патріотизмі і заробляю тепер тут гроші. Це ніщо порівняно з тим, що я мав в Росії до подій на Майдані. Я підтримав Україну, тому що для мене важлива справедливість. Я не розумію, як Ракицький чи інші можуть їхати в Росію. Його перехід показує, що для нього справедливість нічого не вирішує. Я вважаю, що це якраз питання справедливості. Моя країна в усьому має рацію. У неї незаконно відібрали територію. 

Якщо Ракицького викличуть в збірну? Я не підтримую цього! Після всього того, що відбувається, носити футболку Газпром? Я на такий матч не прийду точно! Я взагалі буду саботувати дії тренера!

Бразильці в збірній?  Я розумію, що в нас з нападниками дуже погано. Але те, що в збірну викликали Мораєса, мене, як вболівальника Динамо, це дуже турбує! Я не люблю непорядних людей! Мораєс – якраз непорядна людина. 

Хто мені подобається з футболістів? Мені подобається, як грає Шапаренко. Молодий, технічний. Не боїться обігрувати. Подобається, як в останніх матчах зіграв Миколенко. Найголовніше в футболі – бути не сцикуном. Вміти якось знайти спокій в собі, стабілізувати свої емоції. 

Наприклад, Саша Зінченко. Відверто кажучи, він не феноменальний футболіст. Але от ця стабільність робить своє. 

Фото з соцмереж

Женя Селезньов говорив, що кормити сім’ю треба. Я по собі знаю, що за ці 5 останніх років у моїй сім’ї були різні епізоди, грошей не завжди вистачало. І було 54 запити на концерти в Росії. Але тут питання справедливості, совісті і моралі. 

Я не підтримую будь-які поїздки в Росії в наш час! Ромчика Зозулю підтримую! Це єдиний футболіст, з яким я дружу! Футболісти в основному – це такі хлопчики-моделі. 

До 2014 року були дуже неадектвані зарплати у футболістів. Це винищило багато ціле покоління молодих футболістів. Це я на прикладі своїх друзів можу сказати. Хлопці з бідних сімей потрапили до УПЛ і там зарплата – 8 тияч доларів. Це в них така зарплата. А були й такі, що отримували по 80 тисяч доларів і більше. 

І вони опиняються в Прем’єр-Лізі. До того жив в простій сім’ї, а тут 8 тисяч доларів. І пішли тьолочки, клуби, алкоголь, навіть наркотики. 

Вже не амбасадор УПЛ! Це було, коли Володимир Генінсон був президентом УПЛ. 

У боксі хлопці з простих сімей досягли такого шаленого успіху. Боксери якісь простіші. Футболісти не такі. 

Фото з соцмереж

 

Завантажити більше пов'язаних статей
  • Lo-Liga. Ірина Морозюк

    Життя в соціальних мережах найепатажнішої дружини футболіста та родинні парі сім'ї Морозюк…
  • Lo-Liga. Валерій Ананьев

    Олександра Лобода зустрілася з воїном і блогером Валерієм Ананьєвим, щоб поговорити про фу…
  • Lo-Liga. Холостяк із Чорноморця Сергій Мельник

    У новому випуску Lo-Liga Сергій Мельник розповів про травми, футбол у Білорусі та своє хол…
Завантажити більше в LO-LIGA
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…