Лондонське диво. Ярмоленко вийшов, і Вест Гем зробив неймовірне з Тоттенгемом. ВІДЕО

У матчі 5-го туру АПЛ Вест Гем завітав у гості до Тоттенгема

Андрій Ярмоленко, який лише нещодавно повернувся до розташування англійського клубу після матчів Ліги Націй, цей поєдинок розпочинав на лавці для запасних.

Жахливий початок для Вест Гема

Вже на першій хвилині матчу господарі поля повели у рахунку. Кейн зі своєї половини поля виконав довгу діагональ на Сон Хин Міна. Півзахисник Тоттенгема увірвався до штрафного майданчика Вест Гема, накрутив Бальбуена та пробив в дальній кут воріт – 1:0.

За декілька хвилин відзначився вже й сам Кейн. Нападник Тоттенгема зумів в оточенні трьох гравців Вест Гема розвернутися та завдати удару з-за меж штрафного майданчика. М’яч полетів точнісінько у кут воріт – 2:0.

Схоже було, що Вест Гем шокував такий розвиток подій, і цим вкотре скористалися гравці Тоттенгема. Регілон з лівого флангу виконав подачу на лінію воротарської зони, де був Кейн. Огбонна і Крессвелл проспали форварда Шпор, і він спокійно головою пробив у протихід голкіперу Вест Гема – 3:0. І це вже на 16-й хвилині матчу!

В другому таймі Вест Гем спробував переломити хід поєдинку, але бодай влучити у площину воріт Молотобійцям не вдалося.

У цьому поєдинку нарешті наново дебютував за Тоттенгем Гарет Бейл, якого Шпори орендували у мадридського Реала. Валлієць з’явився на полі на 72-й хвилині матчу.

Неймовірний камбек

А на 77-й хвилині зустрічі на полі з’явився Андрій Ярмоленко. Згодом Вест Гем зумів відквитати один м’яч. Після подачі зі штрафного Бальбуена виграв другий поверх і головою пробив у кут воріт – 3:1.

За три хвилини Тоттенгем пропустив ще раз. Ярмоленко вдало розіграв момент на правому фланзі і віддав далі на Коуфала, той прорвався далі і прострілив до штрафного майданчика. Захисник Тоттенгема Санчес намагався вибити головою, але зрізав м’яч у власні ворота – 3:2.

Вже на останній доданій до основного часу хвилині Лансіні зумів зрівняти рахунок у поєдинку. Гравцю Вест Гема вдався фантастичний постріл приблизно із 25-метрів. М’яч від поперечки залетів у сітку воріт – 3:3.

Читайте також: Подорожчав за три матчі. Ексфорвард Динамо оновлює свій цінник та Трубін в старті? Каштру розповів про готовність Пятова і Степаненка зіграти з Реалом