Луческу і Динамо. Що буде з румунським тренером киян далі?

Related video

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про майбутнє Мірчі Луческу в Динамо

Пряма мова:

Я можу вам гарантувати на 99,99% , що Луческу залишиться в Динамо на наступний сезон! По-перше, у нього контракт, по-друге – Луческу, на мою думку, достатньо досвідчена людина, яка розуміє, що зміна напрямку у стані головного суперника буде пов’язана з певними потрясіннями.

Зараз у румунського тренера є хороша і збалансована команда, яка може спокійно собі готуватися до Ліги чемпіонів. Старт киян у цих змаганнях аж у вересні. Ви уявіть, що запас у Динамо перед Шахтарем приблизно 1,5 місяця. Перші тури команда Луческу зіграє десь на емоціях, а динамівці більше готуватимуться до Ліги чемпіонів. У Луческу є амбіції довести не тільки собі, а й всім, що він і в Європі може бути достатньо успішним. І це буде головним мотивом для нього.

Зараз спробувати шукати собі десь інше місце?… Незважаючи на його вік, робимо акцент на досвід – а в нього будуть пропозиції десь з Туреччини, Румунії… Зараз для нього основний виклик – Ліга чемпіонів. Тому він працюватиме тут надалі, бо він бачить потенціал у цій команді, у цих футболістах.

Чи будуть трансфери? Будуть, якщо вдасться когось продати. Якщо будуть пропозиції на лідерів (Циганкова та Миколенка, які зіграють на Євро). Не дарма Луческу на останній пресконференції сказав, що думає про збірну. Він дає невеличкий перепочинок гравцям. Бо розуміє, що Євро – це найголовніший ринок, основна вітрина, місце, де можна засвітити своїх футболістів, щоби продати потім. Зараз Луческу думає про збірну з прицілом на Динамо, щоб отримати кращі пропозиції на гравців киян. Якщо когось продадуть, то Луческу вимагатиме, щоби на ці позиції придбали досвідчених гравців, які одразу зможуть дати результат.

Луческу тримає в голові, що для нього є можливість підготувати команду, яка зможе далі показувати футбол, за який не буде соромно в Європі. За певний період часу йому доведеться піти, але, думаю, цей і навіть наступний рік головним тренером Динамо буде Луческу. Щонайменше ще два роки тренером киян буде Луческу!

Читайте також: Тюрма за недбалість. В Італії посадили за ґрати винного у смерті футболіста Фіорентини

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також