Луческу назвав сильні сторони Ференцвароша та прокоментував втрату Миколенка і Бущана

Наставник Динамо віддав належне команді Реброва

Мірча Луческу на передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями від матчу Ліги Чемпіонів з Ференцварошем. Слова головного тренера Динамо подає офіційний сайт киян:

Ви не зможете розраховувати на двох футболістів – Бущана і Миколенка, наскільки це відчутна втрата для Динамо?

Перед такими важливими іграми завжди важко втрачати гравців. Але це хороша можливість для інших футболістів, які раніше мали менше ігрової практики, показати себе, проявити свої якості з найкращого боку і зіграти в Лізі Чемпіонів.

На чолі Шахтаря ви вже грали проти Реброва, який тренував Динамо. Чим вам запам’яталися ті протистояння?

Тут не може йти мова про суперництво двох тренерів, завтра буде моя 140-ва гра в Лізі Чемпіонів, в цьому турнірі я провів дуже багато матчів. Мова про протистояння Ференцварош – Динамо, а не про моє з Ребровим.

фото Динамо Київ Які сильні сторони Ференцвароша могли б виділити, і назвіть гравців цієї команди, яких вважаєте особливо небезпечними.

Не буду називати прізвища, щоби нікого не образити. Хочу сказати в цілому про команду Ференцварош, що вона дуже виросла за останній час. Керівництво правильно витратило гроші, взяли хороших, професійних гравців з різних країн і клубів, тим самим створивши дуже боєздатний колектив. У складі Ференцвароша не так багато угорських гравців, а, в основному, іноземці дуже хорошого рівня і з великим досвідом.

Разом з командою в Будапешт приїхали Белуце і Клейтон, наскільки вони функціонально готові проводити на полі повний матч?

Ні, ще не готові.

Українські футбольні експерти відзначають, що з вашим приходом Динамо значно змінилося і стало набагато сильнішим. У чому полягають ці зміни?

Динамо пройшло нелегкий шлях, особливо багато проблем було в останні роки, клуб втратив багатьох гравців, які закінчили грати або поїхали за кордон. У зв’язку з цим клуб вибрав вектор, спрямований на розвиток власних вихованців з клубної академії. Ці хлопці дуже талановиті, але потрібен час, щоб вони зігралися. Якщо Ференцварош інвестував гроші, то Динамо не змогло це зробити, тому грає зі своїми молодими талантами у складі.

Читайте також: Улюбленець Кумана безкоштовно? Барса отримає нападника за однієї умови

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також