Луческу після матчу жорстко відповів журналісту. Тренер Динамо був справедливим

Наставник киян не розкриває свої наміри

На післяматачевій пресконференції Мірча Луческу не приховував своє незадоволення грою у другому таймі. Тренер Динамо детально все пояснив і привітав команду з виконаним завданням:

До того моменту, як рахунок став 3:0, жодних проблем не було, ми контролювали гру, гравці виконували те, про що ми домовлялися – грати компактно, строго. Але потім розслабилися, футболісти робили те, чого не можна було. Через це суперник створив кілька моментів, подавали кутові, які є їхнім козирем.

Подібні матчі не можна оцінювати загалом, оскільки останні 30 хвилин мене не задовольнили. Заміни не допомогли, ми втратили нитки гри, і Гент зміг створити нам проблеми.

Я просив від футболістів чотири речі: довгі передачі, втрати м’яча суперником в центрі поля й швидкі контратаки, перекрити правого захисника та його подачі до штрафного майданчика, а також не допускати стандартних положень біля наших воріт. До третього забитого м’яча біля наших воріт був, здається, лише один кутовий, але згодом розслабилися й дозволили їм зробити багато чого, що мені не сподобалося. Кожен гравець хотів себе показати, що в підсумку призводило до небезпеки біля наших воріт.

Я вітаю своїх гравців та всіх уболівальників із виходом до Ліги Чемпіонів. У нас були два важких місяці роботи заради сьогоднішнього результату, ми прагнули цього, незважаючи на те, що багато травмованих футболістів. І навіть останні 20 хвилин гри не «змазали» загальної картини та радість від виходу до групового турніру Ліги Чемпіонів. Ця же гра залишиться в моїй пам’яті тим, що до перерви ми могли забити більше м’ячів, ніж один: три, чотири й навіть п’ять.

Фото ФК Динамо Київ А от офіційному транслятору Ліги Чемпіонів в Україні румунський спеціаліст не захотів відкривати свої плани щодо підсилення команди:
Дайте гроші – я куплю! Окей? До побачення, – відповів Луческу на запитання стосовно того, чи будуть трансфери у киян