Луческу покине Динамо? Циганик розкрив офіційну позицію головного тренера киян

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive прокоментував чутки про те, що Мірча Луческу покине Динамо цієї зими:

Сьогодні з’явилася інформація, що Мірча Луческу збирається взимку залишити київське Динамо

Все через те, що йому тут важко одному і його дружина в Румунії. Я хочу вам сказати, що вся ситуація, яка складалася, була запланована: Неллі Луческу на певний період часу залишиться в Румунії, а Мірча Михайлович першу частину чемпіонату тут, в Україні, буде один. Головний тренер киян вирішив, що житиме на базі для того, щоби якнайшвидше познайомитися з командою, зрозуміти всі умови, в яких йому доведеться працювати, побачити весь потенціал команди і бути постійно в процесі.

Офіційна позиція тренера Динамо

За десять хвилин до початку програми, я мав розмову з Мірчею Луческу і він просив офіційно підтвердити, що ніяких думок про те, щоби залишити київське Динамо у нього немає. Він планує допрацювати і в тих побутових умовах, які зараз є, проживаючи на базі, дограти осінньо-зимову частину чемпіонату та Ліги Чемпіонів. Після цього відпустка, потім збори і вже з весни він збирається перевезти дружину в Україну, щоби бути ближче. Абсолютно ніяких думок, він нічого не говорив, що покине київський клуб. Луческу планує допрацювати свій контракт до кінця. Ось це на сьогодні офіційна інформація, яку просив мене передати головний тренер Динамо усім уболівальникам команди.

Читайте також: Роналду – монстр! Експартнер португальця розповів, чому той найкращий у світі та Не зрозумів Суркіса. Хацкевич розповів про звільнення з Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також