Луческу повертає Лігу Чемпіонів до Києва. Динамо громить Гент на шляху до мрії

Фантастичний результат української команди

Мірча Луческу не став зраджувати собі і виставив на домашній матч із Гентом тих самих гравців, які здобували необхідний результат у двох попередніх матчах турніру.

І знову перевірені бійці✌️Ті, хто здобув перемогу у Бельгії, битимуться на НСК🔥Хто заб'є перший?✍️

Опубліковано FootballHub Вівторок, 29 вересня 2020 р.

Господарі дуже швидко знайшли ключі до воріт Руфа. Буяльський віддав пас у штрафний майданчик на Супрягу, форвард м’яч притримав і повернув тому ж Буяльскому вже у воротарський майданчик гостей – півзахисник киян п’ятою пробив повз голкіпера Гента. 1:0 на 9 хвилині!

Фото ФК Динамо Київ

Динамо продовжило тиснути на ворота бельгійців і лише фарт врятував гостей від другого пропущеного м’яча. Микола Шапаренко наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – м’яч влучив у стійку, а на добиванні вище воріт пробив Караваєв.

Господарі нічого не давали створювати Генту аж до 21 хвилини, коли небезпеку “привіз” Забарний. Динамівці довго контролювали м’яч біля власного штрафного майданчика аж до моменту, коли Забарного підвела точність. Ньянгбо перехопив м’яч. Ігровий снаряд потрапив до Депуатра, який викотив на Букарі, а той з близької відстані не зміг переграти Бущана – сейв ногою від голкіпера киян.

Підопічні Луческу побачили атакувальні спроби гостей і зрозуміли, що спокій треба шукати у своїх атаках. Одна з таких на 35 хвилині призвела до пенальті у ворота бельгійців. Пластун відбив м’яч собі у руку після навісу від Родрігеса. Одинадцятиметровий точним ударом у кут реалізував Де Пена, не залишивши шансів Руфу, який вгадав напрямок польоту м’яча – 2:0.

За декілька хвилин арбітр зустрічі Марчиняк ще раз вказав на позначку, зафіксувавши порушення проти Владислава Супряги. Проте після відеоперегляду виявилося, що форвард киян потрапив у положення поза грою.

Останнє слово до перерви могло бути за Гентом, який знову кинувся атакувати. Букарі пробивав з меж штрафного майданчика – Бущан вдруге ногою відбив м’яч і врятував свою команду.

Другий тайм розпочався із одинадцятимерового у ворота Гента

Фортуна збив Супрягу (нападник заробляє пенальті для своєї команди у другому матчі поспіль), а Родрігес з 11 метрів впевнено пробив майже по центру воріт Руфа, а воротар стрибнув ліворуч – 3:0.

Гент показав Динамо, що киянам ще треба серйозно попрацювати над стандартами. Впродовж пари хвилин гості подали декілька корнерів, і всі вони несли загрозу воротам Динамо. Бущан врятував після удару Пластуна, а згодом після удару того ж українського захисника бельгійців м’яч з лінії воріт вибив Караваєв.

Проблеми команди Луческу в захисті гості повною мірою продемонстрували. Лише героїзм Бущана на лінії воріт вртяував Динамо від пропущених м’ячів.

Мірча Луческу виконує одне із основних завдань на сезон – виводить Динамо до групового турніру Ліги Чемпіонів!