Луческу вбиває Шахтар. Надпринципова перемога наближає Динамо до золота УПЛ

Кияни практично гарантували собі перемогу в чемпіонаті України

Кадрова ситуація

На зустріч із Шахтарем Динамо мало велику втрату в середині поля. Через перебір жовтих карток цей матч пропускав Сергій Сидорчук. Також Мірча Луческу вирішив залишити на лаві для запасних Шапаренка. Головний тренер киян випустив у центрі поля Шепелєва, Андрієвського та Буяльського. Варто відзначити появу у заявці Динамо на матч Віктора Циганкова, який вже відновився від травми.

Шахтар теж мав певні втрати. У заявці гірників на цей поєдинок був відсутній Алан Патрік. Замість нього вийшов Маркос Антоніо.

Instagram Динамо Київ Перший небезпечний момент створив Шахтар на третій хвилині зустрічі

Соломон у штрафному майданчику Динамо біля лицьової лінії технічно прибрав Караваєва і пробив з гострого кута – м’яч пройшов трохи вище воріт Бущана. Після цього обидві команди упродовж 30 хвилин нанесли лише по одному удару. Кривцов сильно пробив з-за меж штрафного майданчика просто у руки Бущану, а Андрієвський зі штрафного відправив м’яч значно вище поперечки.

Але вже на 33-й хвилині Маркос Антоніо сфолив на Андрієвському у власному штрафному майдачнику і головна арбітриня матчу Катерина Монзуль одразу вказала на позначку. Її рішення підтримав Микола Балакін, який працював на VAR. Виконувати пенальті взявся Де Пена. Уругваєць точним ударом під стійку відправив м’яч у сітку воріт. Трубін, хоч і вгадав кут, але не зміг дотягнутися – 0:1.

Фото Динамо Київ Другий тайм краще розпочало Динамо

Кияни по перерві мали декілька непоганих нагод. Спочатку Миколенко вийшов на чудову ударну позицію з лінії штрафного майданчика, проте пробив з неробочої правої ноги і м’яч пройшов повз ворота. Згодом, після подачі з правого флангу від Караваєва Бєсєдін виграв позицію у захисників і завдав удару головою – Трубін забрав м’яч до рук.

До кінця зустрічі динамівці дуже надійно грали в захисті і не дозволили Шахтареві створити бодай напів момент для взяття воріт. Статистика атаки гірників у цій грі жалюгідна – 2 удари (1 з них у площину) при 5 кутових та 55 відсотках володіння м’ячем… Після цієї перемоги Динамо відривається від Шахтаря на 10 очок за 4 тури до кінця чемпіонату і практично гарантує собі золото УПЛ.