Луческу вперше програє з Динамо. Ювентус показує киянам складність Ліги Чемпіонів

Найкращий клубний турнір Європи повернувся до Києва

Стартові склади

Мірча Луческу не став вигадувати щось нове і на стартовий матч Ліги Чемпіонів випустив у центрі захисту Забарного та Миколенка, залишивши на заміні Дениса Попова. Проте, у порівнянні з попередніми матчами цього турніру одразу вийшов Віктор Циганков. У гостей на лавці залишився Пауло Дібала, який відновився від травми якраз до поєдинку з українцями:

FC Dynamo Kyiv – Ювентус🔥Беньямін Вербич і Жерсон Родрігес чекатимуть на свій шанс😎А поки Мірча Луческу кидає у бій свою основу💪

Опубліковано FootballHub Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Прихована перевага Ювентуса

Перший небезпечний момент гості з Італії створили на 12 хвилині. Перехоплення в центрі поля туринці розвинули в атаку, яку обіграшем один в один Кенджори та ударом завершував К’єза. Бущан врятував Динамо, потягнувши м’яч із нижнього лівого кута власних воріт.

У наступному ж ігровому епізоді голкіпер киян помилився, але капітан Ювентуса К’єлліні не зумів як слід підставити голову, щоби влучити в порожній кут воріт. Цей шанс став для досвідченого захисника ледь не останньою дією в матчі, адже через травму футболіст покинув поле за 6 хвилин.

За спокійного перебігу подій і мінімальної кількості моментів гості все ж змогли до перерви створити ще один супершанс. Ремзі на фланзі обіграв Забарного і прострілив на Кулусевскі, котрий набігав. 20-річний швед з-під захисника Динамо пробив п’ятою у ближній кут воріт Бущана. Воротар киян вдруге у матчі продемонстрував неймовірну реакцію і відбив м’яч після небезпечного удару.

Поки що в атаці у Динамо голод🍽Зате в обороні повний фарш і 5 кутових Ювентуса⚡0:0 після першого тайму👌Бущану б іще трохи впевненості на виходах…📸: insta fc_dynamo_kyiv

Миттєва кара за незібраність

Другий тайм розпочався для команди Луческу катастрофічно. Вже на першій хвилині другої половини Ювентус забив м’яч. Кулусевскі пробив по воротах Динамо, Бущан непростий удар відбив перед собою, а Мората скористався помилкою Миколенка (оборонець Динамо у найвідповідальніший момент упав та не зміг залишити Морату у себе за спиною) і пробив під поперечку воріт господарів – 0:1.

Мірча Луческу зробив заміни на флангах (вийшли Родрігес та Вербич), і команда пішла в атаку. Господарі намагалися чинити тиск на ворота Щенсного, але холоднокровна гра в обороні від італійської команди звела всі спроби киян нанівець.

Добив надії Динамо на очки у матчі той же Мората. Ексфорвард Реала та Атлетико випередив Забарного і відгукнувся на класний навіс Кударадо з правого флангу атаки. Удар головою – і 0:2 на табло.

Сидорчук у компенсований до другого тайму час небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер Юве Щенсний свою команду врятував.

Динамо вперто протистояло Ювентусу, проте поступилося Чемпіону Італії у своєму стартовому матчі Ліги Чемпіонів.