Домашня сторінка Актуально Луческу все бачив. Динамо громить французів завдяки голам Кулача та молодих талантів. ВІДЕО

10 читачів онлайн
6
39,673

Динамо розносить суперника

Мірча Луческу вирішив перевірити молодь Динамо в матчі з представником регіональної французької ліги Дівонном. У старті киян знайшлося місце Владиславу Кулачу, який перебуває на перегляді в стані чемпіона України:

Динамівці ативно розпочали зустріч і це досить швидко принесло результат. На 13 хвилині Вікентій Волошин запресингував захисника суперників, перехопив м’яч і з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт французького клубу – 1:0!

За 5 хвилин кияни збільшили свою перевагу. Дубінчак після прориву лівим флангом відпасував у штрафний майданчик Дівонна, де ніким не прикритий Владислав Кулач зумів переправити м’яч у сітку воріт суперника – 2:0.

Після перерви Кулач оформив дубль! Екснападника Ворскли збили у штрафному майданчику гостей після передачі Дубінчака – пенальті. Одинадцятиметровий сам постраждалий впевнено реалізував – 3:0.

На 67 хвилині побиття аматорів тривало. Бражко довгим пасом знайшов Георгія Цитаїшвілі, який вийшов -віч-на-віч із голкіпером суперників і пробив точно у дальній кут воріт Дівонна – 4:0.

Кулача на полі замінив Ванат, який теж сказав своє слово у цьому поєдинку. На 86 хвилині Дубінчак класним пасом вивів Владислава на побачення з воротарем французів, чим український форвард скористався сповна  – 5:0!

Динамо після двох нічиїх нарешті перемагає на зборах!