Луческу зупиняє Суркіса. Президент Динамо розповів про бажання румунського тренера

Київське Динамо проведе свій матч 2 туру групового етапу Ліги чемпіонів у Мюнхені. Суперник – Баварія – є явним і безапеляційним фаворитом зустрічі. У складі Динамо зараз немає таких зірок світового рівня, як Левандовський, Ноєр, Мюллер чи Сане. Президент Динамо Ігор Суркіс в інтерв’ю youtube-каналу Бомбардир пояснив, яким шляхом йде Динамо і чому воно робить саме так.

Футбол став трохи інший. Тоді таких грошей не було у футболі. Футболісти не купувалися по 200 мільйонів, погодьтеся. Різні бюджети… Раніше можна було хоч якось комплектуватися. Ніхто навіть не міг думати, що люди вкладатимуть у футболістів такі гроші, такі зарплати платити. Це відіграє величезну роль.

Треба використовувати покоління бійців своїх, футболістів, підкреслюю, своїх футболістів. Вкладати гроші в українських гравців: і тоді і збірна буде, і клуби будуть. Це моя думка.

– Це вас Луческу так змінив чи сама ситуація в країні?

Перш за все – ситуація в країні. Багато хто не хоче їхати, бо війна та інше. А Містер дуже задоволений роботою з українськими футболістами. Розмови про те, що ми не хочемо когось купити… Значною мірою ми навпаки хочемо купити, а він цього не хоче. Йому подобається працювати з молодими футболістами, він з ними працює

Цю особливість головного тренера київського Динамо Мірчі Луческу відзначає і наставник Баварії Юліан Нагельсманн.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також