Луганці закамбечили. Зоря шокує Десну в другому таймі

Зоря та Десна зустрічалися у Запоріжжі. Чернігівці підходили до цього матчу із вагомою втратою — Олександр Філіппов травмований.

View this post on Instagram

⬛️⬜️ Наш стартовый состав на игру: #зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Oct 19, 2019 at 6:08am PDT

«Десна»: 44. Евгений Паст (гк), 7. Владислав Огиря, 11. Владислав Калитвинцев, 12. Егор Картушов, 17. Андрей Гитченко, 19. Артем Фаворов, 22. Андрей Мостовой, 32. Максим Имереков 45. Денис Фаворов (к), 77. Максим Дегтярев, 90. Андрей Богданов Запасные: 72. Игорь Литовка (гк), 5. Виталий Ермаков, 8. Андрей Домбровский, 13. Дмитрий Хлёбас, 26. Юхим Конопля, 27. Сергей Старенький, 43. Артур Западня Главный тренер: Александр Рябоконь

Перші активні дії обох команд — це дальні удари Богданова та Кочергіна. Півзахисник Десни пробив непогано, але в руки голкіперу, а гравець Зорі не влучив у площину воріт.

Десна забила після подачі Калитвинцева з правого флангу. Владиславу дали навісити, гравці Зорі повністю забули про Дегтярьова, який головою переправив м’яч у правий нижній від Шевченка кут — 0:1.

Після пропущеного м’яча Зоря активізувалася в атаці. Для гола Кочергіну забракло влучності у деяких епізодах та хорошої гри на підбиранні. Також у луганців був великий брак у передачах. Особливо, у завершальній фазі атак.

Варто відзначити і дуже хорошу організацію гри Десною. Чернігівці вміло закривали найкреативніших гравців Зорі та вигравали боротьбу. На останніх хвилинах першого тайму Калитвинцев міг подвоїти перевагу гостей, але влучив у поперечку.

У другому таймі Десна більше відбивалася, адже Зоря увімкнула серйозний тиск. Атаку підсилили Лєднєв та Русин, тому усім гравцям чернігівської команди довелося набагато більше працювати в обороні.

Один із джокерів Віктора Скрипника дав результат на 81-й хвилині. Юрченко закинув м’яч у штрафний майданчик Десни, Імереков загубив Лєднєва, а півзахисник луганців сильно пробив у ближній кут воріт Паста — 1:1.

Зоря вийшла вперед за 3 хвилини. Денис Фаворов погано віддав на Паста у власному штрафному майданчику, Русин увімкнувся і змусив голкіпера Десни сфолити. Пенальті реалізував Юрченко — 2:1.

На останніх хвилинах матчу Русин міг забивати або ж віддавати на партнера, який перебував у дуже вигідній позиції. Назарій егоїстично вирішив пробити сам і навіть не влучив у площину воріт.

Неймовірний камбек вдався Зорі під завісу усього матчу. 3 очка дозволяють луганцям впритул наблизитися до Десни у турнірній таблиці. Розрив між командами становить одне очко.