Лунін — пропускає, Кравець — перемагає. Битва українців в Іспанії

Битва за виживання — саме так можна охарактеризувати протистояння команд Василя Кравця та Андрія Луніна у 29-му турі іспанської Сегунди.

Луго та Ов’єдо ведуть запеклу боротьбу за збереження місця у Сегунді, тож двобій цих команд мав бути гарячим. І Кравець, і Лунін вийшли у стартових складах своїх команд.

Estos son los nuestros para hoy… (12:00h) – #LugoRealOviedo #RealOviedo #VamosOviedo #OrgulloValoryGarra #LaLiga

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Feb 23, 2020 at 1:48am PST

Початок матчу був за господарями поля. Вони більше володіли м’ячем, більше пресингували, внаслідок чого забили швидкий м’яч. На 15-й хвилині після подачі зі штрафного півзахисник Луго Ель-Хасен поборовся із захисником і з лінії воротарського головою переправив м’яч у лівий від Луніна кут — 1:0. Українець не був готовий до доволі слабкого удару. Також Лунін міг спробувати вийти на перехоплення подачі, адже м’яч був майже у воротарському майданчику.

Перший тайм більше нагадував суцільну боротьбу за м’яч. Гравці обох команд якщо і намагалися організовувати атаки, то тільки для того, аби не довести справу до удару. Статистика говорила сама за себе: Луго — 3 удари (1 у площину), Ов’єдо — 0 ударів.

У другому таймі Ов’єдо дещо активізувався в атаці. Усе завдяки фланговим гравцям. Команда Луніна почала грати ширше із підключеннями крайніх захисників. Але при такій грі гості створювали вільні зони для суперника, чим непогано користувалися гравці Луго.

Ов’єдо був дуже близький до того, щоб зрівняти рахунок. Партнери по команді Луніна мали декілька супермоментів для взяття воріт. Але м’яч просто не бажав залітати у ворота. Навіть Лунін побіг у штрафний майданчик Луго при останньому стандарті, але українському голкіперові не вдалося стати рятівником команди. Три очки отримала команда Василя Кравця.

Що ж до оцінок гри українців, то вони виявилися різними. Кравець отримав від SofaScore середню оцінку в команді — 7.1.

А от Луніну поставили найгірший бал — 6.3.