Лунін рятує. Леганес йде далі в Кубку Іспанії

Це був Кубок Іспанії. І чергова можливість заявити про себе українському воротарю Андрію Луніну. Можливість, якою він скористався сповна.

Перший поєдинок між Леганесом та Райо Вальєкано завершився з рахунком 2:2. До слова, саме той матч став дебютним для Луніна в Іспанії. Тепер повторний поєдинок вже в гостях – і знову українець у старті.

Рахунок більше влаштовував Райо і змушував команду Андрія Луніна йти великими силами в атаку.

Але на початку матчу саме Райо Вальєкано був активніше. А забив Леганес. Потужний удар Ель Жара,  рикошет від Веласкеса, і м’яч влетів у дальню дев’ятку.

Перші півгодини Андрій був майже без роботи. Але потім за 2 хвилини двічі врятував Леганес від ударів екс-нападника Манчестер Юнайтед Бебе.

Спочатку португалець вийшов на ударну позицію та потужно вдарив у ближній кут, Андрій блискуче зреагував та відбив удар.

А через хвилину Лунін відбив пенальті від того ж Бебе!!!

За хвилину до перерви Лунін завадив забити вже нападнику Райо Алегріо.

У другому таймі значно активнішими були господарі. Але майже всі їхні удари йшли повз ворота Леганеса.

А в самому кінці матчу українець ледь не привіз гол у власні ворота. Андрій невдало вийшов на м’яч і вибив його у нападника Вальєкано. На щастя для Андрія – м’яч полетів в аут.

Але вже через хвилину Лунін ЗНОВУ врятував Леганес від пропущеного м’яча.

0:1. Леганес крокує в 1/8 Кубку Іспанії. А Лунін стає головним героєм матчу.