Лунін у матчі з Естремадурою: Фантастичний порятунок і одна з найкращих оцінок

Андрій Лунін знову вийшов у старті Ов’єдо. Команда голкіпера збірної України у 31-му турі Сегунди зустрічалася з Естремадурою.

Estos son los nuestros para hoy en el Francisco de la Hera… (16h) – #ExtremaduraRealOviedo #RealOviedo #VamosOviedo #LaLiga

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Mar 7, 2020 at 5:40am PST

Ов’єдо дуже швидко вийшов уперед. Вже на 16-й хвилині Родрі вразив ворота господарів поля.

Лунін декілька разів у першому таймі рятував свою команду.

По перерві український голкіпер потягнув просто божевільний удар. Гравець Естремадури пробивав зі штрафного у самісінький кут воріт, але Лунін у фантастичному стрибку парирував удар.

На 64-й хвилині матчу Сангальї подвоїв перевагу Ов’єдо. Півзахисник гостей забив прекрасний м’яч, пробивши у дев’ятку метрів з 25-ти. Цей гол має стати найкращим у 31-му турі Сегунди!

Але Лунін таки пропустив. Це сталося аж на 92-й хвилині. У цьому голі ніякої провини українського голкіпера немає, адже Ломотей прекрасно пробив з-під захисника у лівий від Луніна кут.

2:1 – друга поспіль перемога Ов’єдо, завдяки якій команда Луніна змогла залишити зону вильоту.

Український голкіпер отримав від відомого аналітичного порталу SofaScore одну з найвищих оцінок у команді — 7.3.