Домашня сторінка Актуально Лунін, Зозуля, Кравець. Хто залишиться у Сегунді?

Лунін, Зозуля, Кравець. Хто залишиться у Сегунді?

4 читачів онлайн
0
889

Команди українців в іспанській Сегунді розташувалися у нижній частині турнірної таблиці. Хто ж зможе залишитися і не вилетіти у Сегунду B?

Після 27-ми зіграних турів Ов’єдо Андрія Луніна, Альбасете Романа Зозулі та Луго Василя Кравця борються не за підвищення у класі, а за збереження можливості грати у Сегунді в наступному сезоні. Луго та Альбасете (у команди Зозулі матч в запасі) перебувають у зоні вильоту, а Ов’єдо лише за додатковими показниками випереджає Альбасете, посідаючи 18-ту сходинку, яка є рятівною.

Аналітики видання FiveThirtyEight (спеціалізується на аналізі суспільної думки у спорті, політиці та економіці) провели дослідження, згідно із яким найбільше шансів на порятунок має Ов’єдо. Їхній виліт до Сегунди B оцінюється у 28%. Абсолютно не вірять аналітики у Луго. Команді Василя Кравця прогнозують виліт з імовірністю у 76 відсотків. Дещо більше вірять в Альбасете — 51%. Але це не врятує команду Романа Зозулі від вильоту з Сегунди.

Скрін з сайту FiveThirtyEight

Нагадаємо, після успішної гри в останньому матчі Андрій Лунін отримав хорошу пресу від авторитетного іспанського видання.

Читайте також: Якби впав раніше, то суддя поставив би пенальті© Кияни про поразку від Динамо Загреб.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

З тріском провалився в Реалі, а тепер ним цікавляться ТОП-клуби Європи. Мадридці можуть позбутися свого головного болю

Королівський клуб виставив на трансфер свого гравця. За ним вже вишикувалася черга з відом…