Андрій Лунін все ближче до переходу в Реал Сосьєдад. Вже ряд іспанських видань говорили про те, що футболіст веде перемовини із клубом щодо особистого контракту.

Як зазначають ЗМІ, скаути Реал Сосьєдада вже близько року стежать за виступами Луніна і вони задоволені прогресом українця. Більше того, сам Андрій підтвердив, що дійсно має контакт із представниками з Іспанії.

Я отримав пропозицыю від Реал Сосьєдад і якщо я вирішути піти, то це тому, що вважаю себе готовим для цього. Мені дуже подобається чемпіонат Іспанії. Там команди практикують швидкісний і технічний футбол.
 

Marca повідомляє, що питання вже практично вирішене і голкіпер змінить клуб вже цього літа. Реал Сосьєдад заплатить Зорі за перехід українця 3 мільйони євро, а особистий контракт буде розрахований на 4 або 5 років.

На цю інформацію відреагував і чинний перший номер команди Джеронімо Рульї, який сказав, що буде радий переходу Луніна і готовий йому допомогти адаптуватись в новій країні, та новому чемпіонаті. Також аргентинець не виключив можливості свого трансферу. Він зауважив, що має із клубом контракт до 2022 року, але він не забігає вперед.

Інтерес до Джеронімо проявляє ряд європейський клубів і цілком можливо, що він залишить Сан Себастьян. З огляду на це не квапливість і бажання Реал Сосьєдада відкласти трансфер до літа виглядає цілком логічним.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …