Луїс Адріано захотів у київське Динамо. Луческу має свою стратегію

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про трансферну пасивність київського Динамо і про цікаву пропозицію, яку отримав Мірча Луческу від свого ексгравця:

Пряма мова:

Наприкінці 2020 року Луїс Адріано запропонував свої послуги Мірчі Луческу, говорячи про те, що він готовий попрацювати з румунським тренером у київському Динамо. Ця ситуація не мала продовження, хоч і була дуже цікавою. Такий трансфер був би визначальним для українського футболу.

Але Луїс Адріано достатньо віковий гравець, а Мірча Луческу робить ставку переважно на молодь (на тих футболістів, які можуть прогресувати), про що він неодноразово говорив. От всі запитують: “Чому Луческу не купує нових футболістів? Чому Динамо не купує нових футболістів”. Стратегія Луческу дуже проста: Він не хоче дешевих футболістів, він не хоче простих футболістів, які на даному етапі можуть бути на рівні з українськими гравцями.

Луческу бачить великий потенціал у молодих гравцях Динамо. Він говорить про те, що не треба тримати тих, на кого є пропозиції. Якщо є пропозиція і шанс футболісту на потенційне зростання, то треба його відпускати. Просто на цей момент немає тих пропозиція, які б задовольнили київське Динамо. Тому зараз всі готуються до весняної частини сезону. І самі футболісти, на яких могли би бути пропозиції, розуміють, що треба добре підготуватися до Чемпіонату Європи, добре провести весняну частину і, цілком можливо, виграти чемпіонат. Трансфери в Динамо будуть після Євро.

Чемпіонат Європи має пройти з 11 червня по 11 липня 2021 року.

Читайте також: Шахтар хоче повернути свою колишню зірку. На гравця також претендують Бенфіка та Астон Вілла

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також