Львів – Арсенал-Київ: Приборкання команди Грозного

У першому матчі неділі у рамках 12 туру ФК Львів удома приймав київський Арсенал. Киянам ще боліло від домашньої поразки у першому колі Прем’єр-ліги від львів’ян 0:2. Тому в цьому матчі каноніри мали чудову нагоду взяти реванш уже з новим тренером В‘ячеславом Грозним. Цього разу довелося грати без Сергія Гриня – півзахисник  Арсенала зазнав травму в товариському матчі з Шахтарем.

Початок зустрічі був за господарями. Тейлор прорвався по правому флангу, легко обігравши двох захисників, віддавав у центр на Бруно. Той бив у дотик, але Сітало в цьому епізоді зіграв надійно.

У гостей гра в атаці зовсім не клеїлася, ще й самі гравці сприяли появі гольових моментів біля своїх воріт. Владислав Дубінчак помилився у власному штрафному майданчику: півзахисник Арсенала підкотив м’яч точно під удар Бруно. Пощастило, що бразилець вдарив вище воріт.

Наприкінці першого тайму Володимир Адамюк із Тейлором на правому фланзі розіграли чудову комбінацію, атаку завершував той-таки Бруно. Бразильський нападник вдарив у ближній кут, Сітало зреагував, але не зміг зафіксувати м’яча, дозволивши Бруно відкрити рахунок – 1:0.

Підопічним В‘ячеслава Грозного натомість запропонувати господарям було нічого. Денис Баланюк марнував нагоди зі штрафних, то влучаючи у стінку, то розігруючи незрозумілі для партнерів комбінації, а Владислав Дубінчак стріляв по горобцях з-за меж штрафного майданчика.

Другий тайм гості з Києва розпочали активніше. Але львів’яни швидко приборкали столичних норовливих і могли подвоювати свою перевагу. Дует Адамюк-Тейлор організував небезпечну атаку, але до гола спроба не призвела.

За півгодини до завершення матчу господарі залишилися в меншості: другу жовту картку справедливо отримав Бруно за жорстку гру проти Владислава Дубінчака. Вперше бразилець був попереджений в епізоді, коли виставляв лікоть у боротьбі із Сагуткіним у першому таймі.  Автор забитого м’яча лише осудливо пригрозив вказівним пальцем й мовчки залишив поле. Натомість Дубінчак щось довго розповідав арбітру Костянтину Труханову, за що й отримав жовту картку.

Об’єктивно, що як тільки футболісти Арсенала отримали чисельну перевагу, у них побільшало атак на ворота суперника. Але вже менш ніж за 10 хвилин склади команд вирівнялися: арбітр дав другу жовту Лолі. Півзахисник київського Арсенала сфолив у епізоді, який і не потребував його втручання. Фінал матчу перетворився на справжнє побоїще. Фолив Юрій Вакулко, а Сергій Сітало мало не виштовхував Тейлора з поля, щоб той швидше виконував заміну.

У підсумку 1:0. Арсенал Грозного не показав нічого, щоб заслужити бодай один пункт у цьому матчі.