Львів авторитетів не визнає! Цього разу постраждала Олександрія

Сенсаційна Олександрія в останньому матчі УПЛ 2018 намагалася зберегти своє друге місце перед зимовою паузою.

У гості до команди Шарана приїхав непоступливий Львів. Львів’яни після сенсаційної перемоги над Динамо не вигравали упродовж 4 турів (поразка і три нічиї, при тому, що одна із них – з донецьким Шахтарем). Тому жага до перемоги у гостей олександрійців була великою. Її гості продемонстрували вже на другій хвилині матчу. М’яч після подачі з кутового потрапив до Адамюка, який із лінії воротарського майданчика міг розстрілювати ворота Паньківа. Гравцеві Львова завадив Гречишкін, який вибив м’яч з-під ніг захисника гостей, але, на жаль для гравців Олександрії, у власні ворота – 0:1.

Господарі спробували відповісти, але львів’яни добре вибудували оборону і почали грамотну контргру. Підопічні Бакалова намагалися впіймати на помилці і ледь це не вдалося Тейлору. Бразилець відгукнувся на подачу партнера з флангу, але пробив повз ворота Паньківа. Більше суворим був Адамюк. Центральний захисник Львова опинився на місці центрального нападника (!), відгукнувшись на хороший пас Мартана, одним дотиком прийняв м’яч на груди, а другим пробив – м’яч від стійки залетів у сітку воріт Олександрії – 0:2.

В матчі першого кола сценарій гри був дещо схожий. Тоді Львів теж перемагав після першого тайму 2:0, але у підсумку ледь-ледь втримав нічию у тій зустрічі.

По перерві господарі спробували швидко відквитати бодай один гол, але імпровізована навала конвертувалася лише в небезпечний простріл/удар Кирила Ковальця та сутичку між Мартаном та Бондаренком (арбітр обох нагородив жовтими картками).

Пробити масований захист львів’ян на чолі з Бандурою господарям вдалося аж на 84 хвилині. Сітало після скидання партнера пробивав із 8 метрів, але неймовірну реакцію продемонстрував Бандура. На щастя для господарів, першим на добиванні опинився Шендрик, який із кількох метрів поцілив у порожній кут воріт Льовова – 1:2.

Міг врятувати команду олександрійців все той же Сітало, але в ближньому бою переграти Бандуру нападнику господарів не вдалося.

Львів йде у відпустку з надією на ТОП-6, а Олександрія все-таки не втримала друге місце перед зимовою паузою і спустилася на бронзову сходинку.