Львів – Маріуполь: битва за верхню шістку

Час обіднього футболу для львів’ян! Підопічні Юрія Бакалова вдома приймали Маріуполь. Обидві команди перебували в хорошому гуморі напередодні матчу, оскільки азовці у минулому турі здобули важливі три очка у матчі з Ворсклою. А львів’яни несподівано зіграли внічию з лідером чемпіонату – донецьким Шахтарем.

Фото ФК Маріуполь

Господарі намагалися заволодіти ініціативою з перших хвилин поєдинку. Але маріупольці вперто не хотіли грати другим номером. І тому перший небезпечний момент у матчі виник саме біля воріт Сарнавського. Сергій Яворський віддавав на Чурка, вийшло засильно. В’ячеслав дотягнувся до м’яча, але лежачи. А голкіпер Львова вже вийшов з воріт і забрав м’яч до рук.

Львів’яни з відповіддю не забарилися. І вона виявилася результативною. Бруно в центрі замкнув навіс від Западні з лівого флангу. Бразилець головою точно переправив м’яч у ворота – 1:0.

Маріуполь відігрався зі штрафного. Піхальонок вирішив не навішувати, а одразу бити. Здавалося, Сарнавський контролював ситуацію. Але політ м’яча підкоригувала голова Артура Западні – 1:1.

Шукати щастя на стандартах вирішили й львів’яни. Власне, азовці самі подарували гольову нагоду господарям. Валерій Федорчук у штрафному майданчику збив Тейлора. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Претензій до такого рішення не виникло. Виконувати пенальті пішов Сергій Воронін. Пробив у правий від себе кут воріт. Худжамов стрибнув в протилежний бік – 2:1.

У другому таймі гра стала нервовішою: у центрі поля побільшало боротьби. Футболісти обох команд почали грати жорсткіше, за що й були покарані жовтими картками. А от Андрій Борячук, щойно вийшовши на заміну, отримав жовту за симуляцію. У штрафному майданчику суперника в оточенні чотирьох гравців Львова півзахисник азовців відверто малював пенальті.

Андрій, певно, відчув свою провину, оскільки вже за кілька хвилин асистував у гольовому епізоді. На правому фланзі Борячук протягнув м’яч до штрафного, віддав у центр, де передачу замкнув Владислав Вакула. Удар виявився точним і сильним. Сарнавський в цьому епізоді не зміг виручити свою команду.

Львів’яни намагалися здійснити фінальний штурм, але ледь не пропустили втретє. Героєм епізоду знову став Андрій Борячук. Півзахисник після довгої передачі від Зубкова, яку радше можна трактувати “як просто вибив м’яч із свого штрафного”, вийшов сам на сам із Сарнавським. Борячук мав партнера, який набігав зліва, але вирішив взяти ініціативу на себе. Пробив засильно і м’яч полетів вище воріт.

Тож,  Львів з Маріуполем розписали результативну нічию 2:2. Такий результат дав змогу азовцям витіснити чернігівську Десну з першої шістки.