Львів — Маріуполь. Львів’янам камбек не вдався

Друга частина чемпіонату України стартувала розгромною перемогою Карпат над Ворсклою, войовничим матчем Олександрія — Шахтар та шаленим поєдинком Зоря — Динамо. Львів та Маріуполь теж мали обрати між собою переможця.

View this post on Instagram

⚓⚽🏟️@fclviv – @mariupolfc. Составы команд #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Apr 3, 2019 at 8:41am PDT

Олександр Бабич досить несподівано залишив на лавці запасних Борячука, віддавши місце у старті молодому Сікану.

Львів’яни розпочали активніше за азовців і швидко змогли забити. Бразилець Ліпе дуже класно реалізував штрафний удар метрів з 23-х. Красиво перекинув стінку і попав у самісіньку дев’ятку — 1:0.

Ближче до закінчення тайму Маріуполь серйозно притис львів’ян до власних воріт. Пішли стандарти, а разом з ними і гольові моменти. Непогано пробивав Чоботенко з дальньої відстані, головою намагався вразити ворота Яворський — безрезультатно.

Досить неочікувано Львів залишився  у меншості на 54-й хвилині. Мартан не за правилами тримав при стандарті у власному штрафному майданчику Чоботенка і арбітр одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. Але за що Микола Балакін дав другу жовту Мартану — не зовсім зрозуміло, адже порушення абсолютно не тягнуло на картку. Зубков впевнено реалізував пенальті — 1:1.

ФК Львів після вилучення мав неймовірний момент, аби забити. Бруно не реалізував вихід віч-на-віч, пробивши дуже невдало прямо в руки Гальчуку.

Не забили львів’яни — покарали азовці. Борячук чудово відкрився у штрафному майданчику між захисниками, отримав пас від Зубкова і розстріляв ворота Бандури з близької відстані — 1:2.

На 76-й хвилині Зубков зробив дубль. Нападник маріупольців технічно розхитав захисника перед штрафним майданчиком і красивим обвідним ударом пробив у правий від воротаря кут, точно під стійку — 1:3.

Майже одразу, львів’яни натякнули на камбек. Яворський необачно зіграв у власному штрафному майданчику, подарувавши м’яч Приймаку. Півзахисник Львова не змарнував шанс забити — 2:3.

Львів як не намагався, але врятувати нічию не зміг. Маріуполь після цієї перемоги, несподівано, вийшов на 4-те місце у турнірній таблиці.