Львів не втримав перевагу в два голи. Олександрія не перемогла

ФК Львів вдома приймав Олександрію. За 6 матчів олександрійці зазнали лише однієї поразки, пропустивши один гол від динамівців. Львів’яни ж на старті сезону такими досягненнями похизуватися не могли. Підопічні Юрія Бакалова мали лише дві перемоги.

Початок зустрічі відзначався нервовістю в діях гравців обох команд: було багато неточних передач та дрібних фолів.

Першими опанували себе господарі: уже на 8 хвилині після прострілу Вороніна з правового флангу Западня влучив у стійку. М’яч відлетів до Бруно. І бразилець потужним ударом переправив шкіряного у ворота Паньківа. 1:0

А вже в середині тайму Голіков навісив із правого флангу точно на голову Тейлору. Бразилець моменту не змарнував – 2:0.

Олександрія в першому таймі не змогла відповісти своєму супернику ні голом, ні бодай якимось небезпечним ударом біля воріт Бандури. Відзначимо індивідуальні дії  Ковальця: але його удар здалеку був набагато вище воріт.

Вже на 40-й хвилині  Володимир Шаран зробив першу заміну: Артем Сітало вийшов на поле замість Пономаря. На перерву команди пішли з рахунком 2:0. Але після перерву була зовсім інша гра.

На другий тайм головний тренер Олександрії випустив ще й  Цурікова замість Запорожана. Можливо, Андрія так надихнув виклик до збірної, що вже на 53 хвилині він відзначився асистом.  Прострілив з лівого флангу – передачу замкнув Грицук. 2:1.

Олександрійці пресингували господарів, та й в цілому виглядали набагато краще, ніж в першому таймі. Львів’яни часто свідомо віддавали ініціативу гостям. Проте до гольових моментів це не призвело.

На 75 хвилині підопічні Шарана безрезультатно апелювали до арбітра: Сітало впав у штрафному майданчику. Проте рефері замість одинадцятиметрового удару дістав для  Сітала жовту картку.

Але вже невдовзі Артем забив і без пенальті. Довга подача від Пашаєва на Протасова,  пас на Шастала і гольова передача на Сітала. Камбек. 2:2.

Олександрія могла й виграти. Протасов прострілював з лівого флангу, захисники залишили двох гравців Олександрії без опіки – Грицук пробив вище воріт.

На останніх хвилинах Олександрія мала безліч нагод, щоби забити. Банада не замкнув передачу на дальній стійці. У підсумку бойові 2:2.